maxresdefault 7

Menšie telo, väčšia uhlopriečka: Známy YouTuber porovnal iPhone 8 s iPhonom 7 Plus

Hoci nejde o fungujúci kus, dôveryhodne vyzerajúca maketa by mala niesť rozmery, s akými príde aj oficiálny kúsok.

Hoci nejde o fungujúci kus, dôveryhodne vyzerajúca maketa by mala niesť rozmery, s akými príde aj oficiálny kúsok. Marques Brownlee predviedol, aké konštrukčné zmeny nastanú medzi starou a novou generáciou iPhonu.

Osmička by nielen podľa renomovaného YouTubera mala ponúknuť telo, aké z pohľadu veľkosti možno zaradiť niekde medzi klasickú sedmičku a sedmičku s označením Plus. Celé to navyše má aj svoju logiku, pretože Apple plánuje tento rok ukázať až tri rôzne verzie, pričom dve z nich pomenuje ako iPhone 7s a iPhone 7s Plus. Tie s pomerne slušnou pravdepodobnosťou vybavia tradičnými uhlopriečkami a konvenčným konštrukčným prevedením.

Najzaujímavejším a zároveň aj najdrahším modelom bude práve iPhone 8, ktorý dostane citeľne menšie rozmery a citeľne väčší displej s citeľne tenšími rámikmi ako cenovo dostupnejší 7s Plus. Jeho pomer medzi telom a zobrazovacím panelom by totiž nemal mať problém konkurovať viacerým moderným smartfónom z opačného tábora, kam patrí Samsung Galaxy S8 či taký LG G6.

TIP REDAKCIE
MIUI 13: Nová verzia systému pre smartfóny Xiaomi dorazí v júni

Web MacRumors odhaduje, že osmička dorazí na pulty obchodov s až 5,8-palcovou uhlopriečkou, čoraz populárnejším OLED displejom a čo sa týka samotných rozmerov, tak v takom prípade sa spomína 137,54 milimetrová výška a 67,54 milimetrová šírka.

Viac už ale na videu vyššie.

Total
1
Zdieľaní