Menšie telo, väčšia uhlopriečka: Známy YouTuber porovnal iPhone 8 s iPhonom 7 Plus

0

Hoci nejde o fungujúci kus, dôveryhodne vyzerajúca maketa by mala niesť rozmery, s akými príde aj oficiálny kúsok. Marques Brownlee predviedol, aké konštrukčné zmeny nastanú medzi starou a novou generáciou iPhonu.

Osmička by nielen podľa renomovaného YouTubera mala ponúknuť telo, aké z pohľadu veľkosti možno zaradiť niekde medzi klasickú sedmičku a sedmičku s označením Plus. Celé to navyše má aj svoju logiku, pretože Apple plánuje tento rok ukázať až tri rôzne verzie, pričom dve z nich pomenuje ako iPhone 7s a iPhone 7s Plus. Tie s pomerne slušnou pravdepodobnosťou vybavia tradičnými uhlopriečkami a konvenčným konštrukčným prevedením.

Najzaujímavejším a zároveň aj najdrahším modelom bude práve iPhone 8, ktorý dostane citeľne menšie rozmery a citeľne väčší displej s citeľne tenšími rámikmi ako cenovo dostupnejší 7s Plus. Jeho pomer medzi telom a zobrazovacím panelom by totiž nemal mať problém konkurovať viacerým moderným smartfónom z opačného tábora, kam patrí Samsung Galaxy S8 či taký LG G6.

Web MacRumors odhaduje, že osmička dorazí na pulty obchodov s až 5,8-palcovou uhlopriečkou, čoraz populárnejším OLED displejom a čo sa týka samotných rozmerov, tak v takom prípade sa spomína 137,54 milimetrová výška a 67,54 milimetrová šírka.

Viac už ale na videu vyššie.

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!