iPhone 8 v plnej paráde? Takto by mal vyzerať iOS smartfón bez rámikov

Známy grafik využil dostupné informácie, ktoré súvisia s netrpezlivo očakávaným iPhonom, a vytvoril tak maketu s celkom pravdepodobnou fyzickou podobou ďalšej generácie iOS smartfónu.

Známy grafik využil dostupné informácie, ktoré súvisia s netrpezlivo očakávaným iPhonom, a vytvoril tak maketu s celkom pravdepodobnou fyzickou podobou ďalšej generácie iOS smartfónu. Nefungujúci mobilný telefón navyše natočil na video a potom aj zverejnil vo svojom profile na sociálnej sieti Twitter, kde zaujal celkom slušnú pozornosť viacerých známych tech webov.

Osmička by mala prísť, podobne ako Galaxy S8, bez tradične veľkých rámikov okolo zobrazovacieho panelu, čo značí, že budeme mať čo dočinenia so špičkovým pomerom medzi telom a displejom. Dlhšie existujúce špekulácie navyše minulý týždeň potvrdil známy predajca príslušenstva, ktorý do svojej ponuky zaradil ochranné sklo pre zatiaľ oficiálne nepredstavený iPhone 8.

Vizuálna podoba odolného skla (má ho vraj aj spomínaná maketa) dáva jasne najavo, že takmer celú prednú stranu konštrukcie iPhonu 8 pokrýva technologicky pokročilý OLED displej od Samsungu. Teda až na vrchnú časť, kde je umiestnene slúchadlo vrátane senzorov, pretože v tej je príslušenstvo nafarbené na čierno, čiže cez neho celkom logicky vôbec nič neuvidíme. Viac autentických záberov nájdete nižšie.

TIP REDAKCIE
YouTube končí s výrobou vlastných seriálov, zameria sa na partnerské programy
Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať