age of empires

Microsoft prerobil legendárnu strategickú hru Age of Empires do famózneho 4K rozlíšenia

Asi s nami budete súhlasiť, ak označíme hru Age of Empires ako legendárnu. Pre niektorých je možno dokonca bezkonkurenčnou hrou.

Asi s nami budete súhlasiť, ak označíme hru Age of Empires ako legendárnu. Pre niektorých je možno dokonca bezkonkurenčnou hrou.

Tvorca hry, spoločnosť Microsoft, si je vedomý popularity hry, preto pred nejakým časom uvoľnil HD verziu hry Age of Empires II z roku 1999. Modernizácia hry touto verziou neskončila a Microsoft ju posúva ešte ďalej.

Vývojári sa pripravujú na uvoľnenie pôvodného titulu Age of Emipres, ktorý príde po 20-tich rokoch v nesmierne jemnom 4K rozlíšení. Titul dostane prívlastok Definitive Edition. Okrem nekompromisne vylepšenej grafiky vývojári pridajú nový soundtrack, úplne nový príbeh a vylepšia hrateľnosť.

Age of Empires
Oficiálny banner k Age of Empires Definitive Edition

Podpora pre Xbox Live bude samozrejmá a remastrovaná verzia hry príde so 16-timi civilizáciami, ktoré sme spoznali v rozšírení Rise of Rome.

Žiaľ, zatiaľ neexistuje oficiálny dátum vydania pre AoE Definitive Edition. Developeri však avizujú skoré spustenie beta testovania, do ktorého sa môžete prihlásiť aj vy. Učiniť tak môžete na tejto adrese.

TIP REDAKCIE
Galaxy Tab S8 Ultra sa mihol na webe Samsungu, potvrdzuje zárez v displeji

Na záver pridáme ešte jednu, pre niektorých možno nepríjemnú poznámku. Remastrovaná verzia Age of Empires nebude dostupná na platforme Steam. Nájdete ju iba v oficiálnom obchode Windows Store.

Navnadiť sa zatiaľ môžete oficiálnym trailerom.

Age of Empires: Definitive Edition

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať