AKTUÁLNE: Slovákom spustili registráciu na Disney+. Ak to stihneš, získaš 20 % zľavu!

Predregistrovaní používatelia automaticky získavajú zľavu vo výške 20%.

Od dnešného dňa sa môžu filmoví a seriáloví fanúšikovia prvýkrát nezáväzne zaregistrovať na predplatné Disney+ na Slovensku a využiť tak exkluzívnu uvádzaciu ponuku vo výške 63,90 EUR. Za cenu ôsmich mesiacov tak získajú predplatné na dvanásť mesiacov. Cena je vypočítaná na základe bežného mesačného predplatného pri spustení služby.

Uvádzacia ponuka bude dostupná pre tých, ktorí sa nezáväzne registrujú do polnoci 13. júna, 2022. Ponuku treba využiť do 26. júna, 2022.

Streamovacia služba bude spustená na Slovensku 14. júna 2022. Bežná cena mesačného predplatného je 7,99 EUR, ročného zasa 79,90 EUR.

Disney+: Čo ponúka?

Predplatitelia budú mať prístup k seriálom Boba Fett: Zákon podsvetia a Mandalorián od producenta a scenáristu Jona Favreaua. Hneď od spustenia bude dostupný aj fanúšikmi očakávaný seriál Obi-Wan Kenobi, pripravený je aj seriál Moon Knight z dielne štúdia Marvel s Oscarom Isaacom v hlavnej úlohe. Ten sa predstaví ako Steve Grant, bojazlivý predavač v múzejnom obchode so suvenírmi, ktorý trpí výpadkami pamäte a spomienkami na iný, cudzí život. Predplatiteľom bude k dispozícii aj na Oscara nominovaný film Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch, v ktorom hlavné úlohy stvárnili Simu Liu a Awkwafina.

Chýbať nebude ani ďalší film nominovaný na Oscara – Luca od štúdií Disney a Pixar, ale ani tohtoročnými Oscarmi ocenené filmy Encanto: Čarovný svet z produkcie Walt Disney Animation Studios či Cruella s Emmou Stone.

TIP REDAKCIE
Stále ti chýba Windows 11 alebo Office? Vďaka tejto akcii ho môžeš získať zadarmo alebo VEĽMI lacno!
Disney+

Z produkcie Star sa môžu predplatitelia tešiť na komediálny seriál Iba vraždy v budove, Pam a Tommy alebo The Kardashians. V ponuke budú aj Simpsonovci, Klinika Grace, Black-ish alebo  9-1-1,  dramatický seriál z prostredia losangelských záchranárov. Z dielne National Geographic sa predstaví dokumentárny seriál Svet očami Jeffa Goldbluma alebo Oscarom ocenený film Free Solo.

Disney+ ponúkne vysokú kvalitu obrazu a možnosť streamovať až na štyroch zariadeniach naraz, neobmedzené sťahovanie až na desiatich zariadeniach, podporu IMAX Enhanced pri vybraných tituloch, možnosť nastavenia až siedmich rôznych profilov, ako aj možnosť nastavenia detského profilu s ľahko ovládateľným rozhraním určeným pre deti, ktorý poskytne prístup k obsahu primeranému ich veku.

Ako získať uvádzaciu ponuku?

  • Navštívte www.disneyplus.com, kde sa môžete zaregistrovať a kde nájdete všetky pravidlá a podmienky.
  • V deň spustenia Disney+ (14. júna) dostanú registrovaní užívatelia odkaz na exkluzívnu ponuku.
  • Uvádzacia ponuka bude k dispozícii len pre tých záujemcov, ktorí sa zaregistrujú do polnoci 13. júna.
Total
45
Zdieľaní
Total
45
Zdieľať