Smart monitory od Samsungu idú na dračku: Predalo sa už vyše milióna kusov!

Výrobca oslavuje a zapája aj svojich zákazníkov. Ku kúpe monitoru M8 teraz dostanete skvelý bonus.

Samsung sa vo svete preslávil ako popredný výrobca smartfónov, tabletov, procesorov a displejov. Portfólio juhokórejského výrobcu však zahŕňa aj Smart monitory, ktoré nedávno zaznamenali prekonanie významného míľnika. Po celom svete ich kumulovaný predaj presiahol hranicu 1 milióna kusov.

Samsung v súčasnej dobe ponúka presne 11 inteligentných monitorov. Najnovším rozšírením je model M8 4K Smart Monitor, ktorý výrobca predstavil koncom minulého mesiaca. Aktuálne si ho môžete prostredníctvom oficiálneho e-shopu zadovážiť za 816 €, pričom ku kúpe získate bonus v podobe bezdrôtových slúchadiel Galaxy Buds 2 len za 1 €. Táto akcia platí do konca apríla alebo do vypredania zásob.

Model M8 sa vyznačuje predovšetkým svojím moderným dizajnom, ktorého hlavným prvkom je štíhle telo. Napriek extrémne tenkým rámikom disponuje šikovnou webkamerou SlimFit Cam, ktorá zaručuje bezproblémové realizovanie videohovorov a konferencií.

Záujemca sa ďalej môže tešiť na špičkové rozlíšenie 4K, jas 400 nitov, kontrast 3 000 : 1, podporu pre HDR10+ či 100-percentné pokrytie farebným spektrom sRGB. Okrem toho je aj veľmi responzívny, odozva činí len 4 ms.

M8 si vďaka svojim kapacitám vyslúžil na veľtrhu CES 2022 cenu Innovation Awards Honoree, a to od renomované združenia CTA (Consumer Technology Association).

TIP REDAKCIE
Sony Xperia 1 IV 5G predstavená: Pre tých, ktorí milujú fotografiu!

Na stránke Samsungu si ho môžete zadovážiť za uvedených 816 € s bonusom, pričom na výber máte medzi farebnými prevedeniami Warm White (biela), Sunset Pink (ružová), Daylight Blue (modrá) a Spring Green (zelená).

Predaje stúpli takmer o polovicu

Práve M8 bol jedným z hlavných ťahačov medziročného rastu predajov v rámci Smart Monitorov, ktorý sa podľa Samsungu v prvom štvťroku vyšplhal do výšky až 40 %. Celkovo sa spoločnosti podarilo predať viac ako milión Smart monitorov.

“Používatelia stále častejšie pracujú, študujú a venujú sa zábave z domu. Modely Smart Monitor preto menia tradičnú definíciu monitorov – už nejde len o praktický pracovný nástroj, ale o funkciami nabité zariadenia pre každý životný štýl,” vysvetľuje Hyesung Ha, výkonný viceprezident divízie zobrazovacích zariadení v Samsung Electronics. “Sme nesmierne radi, že naše predaje prekonali miliónovú hranicu, a očakávame ďalšie zvyšovanie dopytu – naši zákazníci po celom svete skrátka chcú smart technológiu pre každodenný život.”