Fantastická ponuka: Ku Samsung Galaxy A53 5G do 17. apríla získate slúchadlá Galaxy Buds Live za 169 € ako darček!

Samsung Galaxy A53 5G je absolútna novinka na trhu, ktorú si môžete predobjednať. To by ste mali využiť, dostanete k nemu totiž fantastické slúchadlá Galaxy Buds Live v hodnote 169 € úplne zadarmo!

Žijeme v dobe, v ktorej máme na výber z desiatok rôznych smartfónov, ktoré dokážu rôzne veci. Jeden síce na jedno nabitie možno vydrží aj týždeň, no nevie pekne fotiť, druhý naopak vie fotiť krásne, no prejaví sa to aj na vysokej cene. Mnohí z nás tak hľadajú akýsi pomyselný stred, zariadenie, ktoré snúbi kvalitné spracovanie, dobrý displej, výdrž a foťáky do jedného.

Samsung si je takýchto predností smartfónov veľmi dobre vedomý. O azda najlepšie predávaný modelový rad spoločnosti, Galaxy A, sa preto vzorne stará. Príkladom je najnovší Samsung Galaxy A53 5G, ktorý spoločnosť predstavila len nedávno.

Galaxy A53 5G + Galaxy Buds Live zadarmo

Hneď na začiatku spomenieme, že si Samsung Galaxy A53 5G môžete predobjednať do 17. apríla 2022. Ak tak spravíte, Samsung vás odmení fantastickými slúchadlami Galaxy Buds Live v hodnote 169 €. Za jednu cenu tak dostanete celú výbavu na domáce aj vonkajšie použitie.

Samsung Galaxy A53 5G: V čom je taký dobrý?

Samsung Galaxy A53 5G v sebe skrýva niekoľko trikov, ktoré okamžite zlepšia to, ako svoj telefón používate. Najväčším lákadlom je bezpochyby jeho zostava fotoaparátov. Pýši sa totiž až štvoricou fotoaparátov s hlavným snímačom dosahujúcich až 64 Mpx rozlíšenie. Nechýba ani optická stabilizácia obrazu a technológia VDI, vďaka ktorej po stlačení spúšte môžete čakať jasné a ostré snímky.

Galaxy A53 5G je telefón určený aj pre mladšiu generáciu, preto výrobca nezabudol ani na nemenej dôležitý selfie fotoaparát, ktorý má až 32 Mpx rozlíšenie, vďaka ktorému budú zábery z prednej kamery stále ostré a plné detailov.

Zariadenie okrem toho ponúka nádherný 6,5-palcový Super AMOLED Infinity-O displej s rozlíšením FHD+ a obnovovacou frekvenciou až 120 Hz! To v praxi znamená, že hry alebo animácie v systéme sa budú zobrazovať oveľa plynulejšie. Je to naozaj jedno z najväčších vylepšení za posledné roky, ktoré si všimnete už na prvý pohľad.

Telefón poháňa 5 nm čip a 6 až 8 GB operačnej pamäte RAM. 128 GB alebo 256 GB úložisko si zas prostredníctvom microSD karty môžete pohodlne rozšíriť až o 1 TB. Na telefón v tejto cenovej kategórii je to naozaj paráda.

Nezabudnite ani na Galaxy A33 5G

Samsung popri Galaxy A53 5G predstavil aj menší a o niečo lacnejší model Galaxy A33 5G. Medzi oboma modelmi sú menšie či väčšie rozdiely. Galaxy A33 napríklad ponúka 6,4-palcový Super AMOLED Infinity-U displej s rozlíšením FHD+ a 90 Hz obnovovacou frekvenciou, 13 Mpx selfie fotoaparát či 48 Mpx hlavný senzor.

Zatiaľ čo Galaxy A53 5G stojí od 449 € (+ Galaxy Buds Live v hodnote 169 € zadarmo), Galaxy A33 5G si môžete kúpiť za 369 €.

Ak si to prepočítate, zistíte, že v predobjednávke môžete získať lepší Galaxy A53 5G len za 280 €, čo je podstatne menej ako Galaxy A33 5G. Takéto akcie sú perfektné a ak s kúpou telefónu čakáte, teraz je najlepší čas to zmeniť.

V spolupráci so spoločnosť Samsung.