Motorola Moto G52 OFICIÁLNE: Čo všetko dokáže smartfón za 250 €?

Zariadenie prichádza vo farebných prevedeniach Charcoal Grey, Porcelain White a Glacier Blue. Na vybrané európske trhy prichádza za cenu 249,99 €.

Spoločnosť Motorola predstavila nový kúsok z populárneho radu Moto G. Konkrétne ide o model Moto G52, ktorý láka zákazníkov na veľký OLED displej s plynulou obnovovacou frekvenciou, kvalitné fotoaparáty a štýlový dizajn. A čo je najlepšie? Nie je vôbec drahý.

Prednú stranu Moto G52 pokrýva atraktívny 6,6-palcový displej typu OLED s rozlíšením FHD+ a obnovovacou frekvenciou 90 Hz. Užívateľ sa tak môže tešiť nielen na ostrý, ale aj elegantne plynulý obsah. Okrem toho poskytuje útočisko 16 Mpx selfie fotoaparátu s malou clonou a veľkou hĺbkou ostrosti, vďaka čomu sa do záberu zmestí ešte viac objektov či osôb.

Zdroj: Motorola

Keď už sme pri tých fotoaparátoch, poďme sa pozrieť na zadnú stranu. Na nej nájdeme modul s troma objektívmi. Hlavnú úlohu zohráva 50 Mpx hlavný snímač obrazu podporujúci technológiu Quad Pixel, čiže technológiu spájania pixelov (4 do 1). Dokáže tak zachytiť veľké množstvo svetla, čo umožňuje zachytávanie jasných a detailných fotografií a videí.

Zdroj: Motorola

Zostava ďalej obsahuje dedikovanú Macro Vision kameru (2 Mpx) pre tvorbu kvalitných makro fotografií a taktiež ultraširokouhlý objektív (8 Mpx), ktorý zároveň slúži aj ako snímač hĺbky. Dokáže tak pokryť obrovské zorné pole, ale poslúži aj ako skvelý pomocník pro fotení portrétov.

Zdroj: Motorola

Interiér zariadenia obsahuje nie najsilnejší, no stále schopný čipset Snapdragon 680 od spoločnosti Qualcomm, ktorý spolupracuje so 4/6 GB operačnej pamäte a 128/256 GB interným úložiskom, ktoré je možné rozšíriť až do 1 TB. Hardvérové špecifikácie kompletizuje batéria s kapacitou 5 000 mAh, ktorá podporuje technológiu TurboPower 30, respektíve 30 W nabíjanie.

Zdroj: Motorola

Zariadenie prichádza vo farebných prevedeniach Charcoal Grey, Porcelain White a Glacier Blue. Na vybrané európske trhy prichádza s cenou 249,99 €.

TIP REDAKCIE
Začal sa šíriť nový typ kliešťa: Jedno uhryznutie spôsobuje alergiu na mäso
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať