Apple chystá veľkolepú šou: Kde a kedy ju možno sledovať?

Prvý tohtoročný event spoločnosti Apple štartuje 8. marca o 19:00 nášho času. Nastavte si pripomienky a snažte sa nemeškať. Skutočne sa je na čo tešiť.

Apple už dnes, 8. marca, usporiada svoje prvé tohtoročné podujatie. Počas neho by sa nám mali ukázať rôzne zaujímavé produkty, medzi ktorými sa, aspoň údajne, nachádza tretia generácia cenovo dostupného iPhone SE, nový iPad Air a najmenej jeden počítač Mac, píše MacRumors.

Novinky samozrejme nemusia byť len hmotného charakteru. Apple môže formou podujatia uviesť na trh aj najnovšie verzie svojich operačných systémov pre smartfóny a tablety, respektíve iOS 15.4 a iPadOS 15.4. Nová verzia iOS prinesie mnoho užitočných noviniek, ako je napríklad schopnosť Face ID rozpoznať užívateľa aj vtedy, keď má nasadený respirátor/rúško.

Apple Event: Kedy a kde?

Prvou alternatívou je oficiálna stránka Apple, konkrétne Apple Events. K tej sa môžete dopracovať prostredníctvom akéhokoľvek zariadenia s webovým prehliadačom. Stránka taktiež ponúka možnosť pridať si podujatie do kalendára.

TIP REDAKCIE
Neznášajú Teslu? Idioti škodia elektromobilom, takáto podlosť sa často nevidí

Druhou alternatívou je starý známy YouTube, kde Apple bude celé podujatie vysielať naživo. Stream nájdete na tomto linku.

A na záver nesmieme zabudnúť ani na Apple TV. Livestream sa objaví v príslušnej sekcii, pričom sledovať ho bude možné z akéhokoľvek zariadenia s prístupom k rovnomennej aplikácii.

Prvý tohtoročný event spoločnosti Apple štartuje dnes o 19:00 nášho času. Nastavte si pripomienky a snažte sa nemeškať. Skutočne sa je na čo tešiť.