Samsung Galaxy S22 ponúkne len 25 W nabíjanie, adaptér bude potrebné zakúpiť samostatne

Všetky tri zariadenia budú oficiálne predstavené počas Galaxy Unpacked, ktoré sa koná už 9. februára.

Zatiaľ čo viaceré veľké spoločnosti, ako sú napríklad Xiaomi či Oppo, experimentujú so šialenými rýchlosťami nabíjania, Samsung sa nikam neponáhľa. Podľa novej správy od holandského serveru Nieuwe Mobiel to má platiť aj pri Galaxy S22, nadchádzajúcom rade vlajkových lodí, ktoré sa nám oficiálne odhalia už o niekoľko dní.

Čo sa týka modelu Galaxy S22+, ten by mal doraziť s batériou o kapacite 4 500 mAh a podporou pre 45 W nabíjanie, čo možno na dnešnom trhu považovať za taký nižší štandard. Podobne tomu bude aj pri Galaxy S22 Ultra, ktorý taktiež ponúkne podporu pre 45 W nabíjanie. Batéria však bude o niečo väčšia, hovoriť možno o 5 000 mAh.

Základný Galaxy S22 bude trochu iný príbeh. Pri tom mal výrobca zvoliť oveľa nižšiu rýchlosť, a to 25 W. Pripomeňme však, že tento model dostane oveľa menšiu batériu – 3 700 mAh. Proces nabíjania má vychádzať na približne 70 minút, píše GSMArena. Pri Galaxy S21+ možno hovoriť o zhruba 60 minútach.

TIP REDAKCIE
Google Pixel 6a OFICIÁLNE: Smartfón, ktorý šetrí s rozumom

Samotná kapacita je pri základnom modeli jedným veľkým otáznikom. Je až o 800 mAh menšia než pri prostrednom Galaxy S22+, čo v mnohých vyvoláva obavy ohľadom výdrže. No na druhú stranu, Galaxy S22 dostane do vienka len 6,1-palcový displej, ktorého obnovovacia frekvencia sa bude schopná pohybovať od 10 do 120 Hz.

Všetky tri zariadenia budú oficiálne predstavené počas Galaxy Unpacked, ktoré sa koná už 9. februára. Podrobnejšie sme vám ich očakávanú výbavu priblížili v samostatnom článku.

Total
12
Zdieľaní
Total
12
Zdieľať