AKTUÁLNE: Rockstar potvrdil príchod GTA 6!

Hoci štúdio potvrdilo, že práce na GTA 6 skutočne prebiehajú, nevieme, kedy hra dorazí a ani na akých platformách bude podorovaná. To nám naznačuje, že dátum ešte nie je tak blízko, ako by si mnohí priali.

Herné štúdio Rockstar prichádza s dôležitým prehlásením. Dnes oficiálne potvrdilo, že pripravuje ďalšie rozšírenie série Grand Theft Auto v podobe Grand Theft Auto 6. Práce na novom titule majú prebiehať “plným prúdom”.

Potvrdenie o prebiehajúcej príprave ďalšieho dielu legendárnej hernej série prišlo spolu s novinakmi týkajúcimi sa GTA V a GTA Online, informuje server Polygon.

“Vzhľadom na bezprecedentnú životnosť hry GTA V, vieme, že mnohí z vás sa nás pýtali na informácie ohľadom nového dielu série Grand Theft Auto. Pri každom projekte, do ktorého sa púšťame, je našim cieľom výrazne prekonať to, čo sme priniesli naposledy – a s radosťou potvrdzujeme, že aktívny vývoj nového vstupu do série Grand Theft Auto je v plnom prúde. Tešíme sa na zdieľanie viacerých informácií hneď, ako budeme pripravení,” prehlásilo štúdio na adresu GTA 6. “V mene celého nášho tímu vám všetkým ďakujeme za podporu a už sa nevieme dočkať, kedy s vami vykročíme do budúcnosti!”

Štúdio na túto tému neposkytlo žiadne ďalšie informácie. Hoci potvrdilo, že práce na GTA 6 skutočne prebiehajú, nevieme, kedy hra dorazí a ani na akých platformách bude podorovaná. To nám naznačuje, že dátum ešte nie je tak blízko, ako by si mnohí priali.

TIP REDAKCIE
RECENZIA Philips Fidelio L3: Slúchadlá, ktoré dýchajú na krk špičke Sony

Kým sa tak stane, fanúšikovia GTA sa môžu tešiť na viaceré vylepšenia pre aktuálne herné verzie. Napríklad GTA 5 budúci mesiac, presnejšie 15. marca, príde vo vylepšenej podobe na konzoly PlayStation 5 a Xbox Series X. Aktualizácia prinesie podporu pre 4K rozlíšenie, snímkovanie 60 FPS, kvalitnejšie textúry, HDR a dokonca aj raytracing.

Total
25
Zdieľaní
Total
25
Zdieľať