HONOR Magic V

Prvá skladačka od HONOR pózuje na reálnych záberoch: Takto vyzerá HONOR Magic V

HONOR Magic V vyniká tenkým dizajnom s unikátnym kvapkovým pántom, ktorý sa postará o takmer nulovú medzeru pri zložení.

Prvý prémiový skladací telefón značky HONOR vyniká nádherným tenkým dizajnom, unikátnym kvapkovým pántom či kvalitnou výbavou fotoaparátov. HONOR navyše ponúka plné využitie vonkajšieho aj vnútorného displeja vrátane režimu niekoľkých okien.

Ultra tenký dizajn a unikátny kvapkový pánt

Na prvý pohľad vás zaujme krásne tenký dizajn. Telefón sa tak hodí nielen pre všetkých, ktorí hľadajú možnosť väčšej obrazovky, ale v zatvorenom stave príjemne padne do ruky aj tým, ktorí hľadajú skôr menšie zariadenia. Napíšte správu, e-mail alebo surfujte na internete bez toho, aby ste telefón museli otvoriť. Po rozbalení si potom naplno môžete užiť zážitok z obrazovky veľkosti tabletu.

HONOR Magic V

Vďaka užívateľskému rozhraniu Magic UI 6.0, ktoré je veľmi jednoducho a intiutívne ovládateľné, si túto veľkú obrazovku môžete rozdeliť na dve menšie okná či dokonca pridať aj plávajúce okno navyše. Pohodlne tak si tak napríklad otvoríte kalendár a k tomu si vo vedľajšom okne napíšete e-mail bez akéhokoľvek prepínania.

Vďaka využitiu dizajnu pokročilej technológie kvapkového pántu, je HONOR Magic V vôbec najtenší v porovnaní s podobnými produktmi na trhu a má perfektne symetrické telo. Pri zatvorení vás tak nebude vyrušovať žiadna nevzhľadná medzera. Vďaka tomu je telefón aj v zloženom stave veľmi tenký a navyše sa tiež zabráni mechanickému poškodeniu displeja.

HONOR Magic V je vybavený 6,45” a 44° zakriveným OLED displejom v zloženom stave. Vďaka inovatívnemu kvapkovému pántu sa HONOR Magic V rozloží do extra širokého 7,9” ničím neprerušeného displeja. Razom tak môžete držať v ruke tablet, ktorý je oveľa pohodlnejší na prezeranie akéhokoľvek obsahu alebo multitaskingu v práci.

HONOR Magic V

Obrazovky na HONOR Magic V podporujú 100% DCI-P3 farebný gamut s až 1,07 miliardami farieb. S obnovovacou frekvenciou až 120 Hz zaručí dokonalý zážitok pri sledovaní filmov, surfovaní na internete alebo hraní hier. HONOR Magic V je prvý skladací šikovný telefón s certifikáciou IMAX Enhanced.

TIP REDAKCIE
Telekom: Našu 5G sieť podporuje už 51 zariadení | ZOZNAM

Vďaka zliatine vysoko odolného titánu, zirkónových kovov a vysoko odolných uhlíkových vlákien, ktoré dokážu redukovať hustotu, je HONOR Magic V extrémne ľahký a vyvážený, keď ho držíte v ruke.

Dynamický výkon poháňaný najnovším Snapdragonom 8

HONOR Magic V je prvý skladací telefón poháňaný novinkou od Qualcomm, čipom Snapdragon 8 Gen 1 s 5G procesorom, ktorý zaručí vynikajúci výkon hodný vlajkovej lodi. Vďaka podpore posledného Adreno GPU dokáže HONOR Magic V zvýšiť výkon až o 30% s porovnaním s predchádzajúcou generáciou. Zvládne tak väčšiu produktivitu aj vyššiu rýchlosť.

HONOR Magic V

Revolučný systém fotoaparátov

HONOR pokračuje ďalej s vytváraním vychytávok pre ešte lepšie fotenie. Nájdete tu napríklad 50 Mpx zadný fotoaparát s podporou AI alebo 42 Mpx predný fotoaparát pre krásne fotky a videá. Tie sú k dispozícii v troch režimoch: nočné, HDR a Zoom. Vďaka technológii HONOR Image Engine, pokročilým systémom pre obrázky vylepšeným umelou inteligenciou, dokáže HONOR Magic V vytvoriť tie najlepšie fotky, nech fotíte kdekoľvek a čokoľvek.

Ďalšia úroveň zabezpečí a bezpečnostných vychytávok

S duálnym bezpečnostným systémom (HTEE+QTEE) je HONOR Magic V schopný zaistiť bezpečnostné požiadavky pre kľúčové operácie po celom svete. HONOR Magic V má tiež oddelený bezpečnostný čip pre zaistenie maximálnej bezpečnosti pre heslá alebo biometrické údaje ako odtlačok prsta.

HONOR Magic V bol uvedený v troch nádherných farebných prevedeniach: Black, Space Silver a Burnt Orange. Priamo v balení nájdete aj bohaté príslušenstvo: 66 W nabíjací adaptér, 66 W nabíjačku do auta, dva káble a tiež elegantný dizajnový kryt so stojanom.