hbo max

HBO Max má dohodu so Sony Pictures: Na novej službe čakajte najnovšieho Spider-Mana a ďalšie filmy!

Obe spoločnosti sú z novej dohody, ktorá je pre koncového zákazníka výhodná, nadšené.

Spoločnosti WarnerMedia a Sony Pictures Television sa dohodli na rozšírení svojho partnerstva. Pre slovenských zákazníkov to znamená to, že na kanáloch HBO a na streamovacej službe HBO Max, ktorá na Slovensku štartuje už 8. marca, nájdu viac diel z produkcie Sony.

Na zozname filmov sú niektoré z najväčších a najočakávanejšch filmových hitov súčasnosti od spoločnosti Sony Pictures Entertainment. Ide napríklad o Venom 2: Carnage prichádza, Krotitelia duchov: Dedičstvo, Uncharted, Morbius a Spider-Man: Bez domova.

Ďalej môžeme očakávať kritikmi uznávané snímky, ako sú Šťastné a veselé, Galéria zlomených sŕdc, Monster Hunter a Otec a tiež nespočetné množstvo titulov z najobľúbenejších sérií z dielne Sony Pictures Entertainment. Z tejto skupiny filmov spomeňme sériu filmov Hotel Transylvánia, ďalej snímky Králik Peter a Králik Peter na úteku, Spider-Man: Návrat domov, Spider-Man: Paralelné svety, Amazing Spider-Man a Amazing Spider-Man 2 a Jumanji: Vitajte v džungli.

TIP REDAKCIE
Ľady sa pohli: Apple už nechce Lightning, USB-C okrem iPhone získajú aj ďalšie produkty!

Na Slovensku už 8. marca

Nová dohoda o distribúcii filmov a seriálov zahŕňa územie strednej a východnej Európy. Všetky tituly Sony Pictures Entertainemnt prináša na Slovensko, do Čiech, Poľska, Maďarska, Rumunska, Bulharska, Moldavska, Slovinska, Chorvátska, Srbska, Čiernej Hory, Bosny a Hercegoviny a Severného Macedónska.

V čase, keď sa naše odvetvie zotavuje z pandémie, je úžasné, že môžeme upevniť vzťahy s našimi partnermi v spoločnosti WarnerMedia prostredníctvom tejto dohody o rozšírení distribúcie v strednej Európe. Je to skvelý spôsob, ako predstaviť širokú škálu filmov a seriálov z dielne Sony Pictures Television, vrátane tých najväčších a najočakávanejších noviniek v našej ponuke,“ zhodnotil dohodu Mark Young zo Sony Pictures Television.

Nezabúdajte, HBO Max úplne nahradí HBO GO už 8. marca.