Nevídaná MEGA akcia: Windows 11 v hodnote 150 € úplne zadarmo!

Ak potrebujete čo najlacnejší Office 2021 alebo Windows 10 či 11, máme pre vás perfektné tipy.

Rok 2022 začal tak, ako rok 2021 skončil. Mnohí z nás aj naďalej pracujú z domu, deti sa len nedávno vrátili do školy. S prichádzajúcou vlnou omikronu vo vzduchu visí otázka či to tak ostane aj naďalej. Je preto stále dôležité mať doma počítač alebo notebook pripravený popasovať sa so všetkými pracovnými či školskými povinnosťami.

Dobrou správou je, že na pomoc prichádza obchod Keysfan, ktorý pre čitateľov TECHBYTE pripravil veľmi zaujímavú a lákavú akciu. Akú, pýtate sa? Stačí ak si kúpite licenciu Microsoft Office (2019 alebo 2021), dostanete Windows 10 alebo Windows 11 úplne zadarmo.

Ako získať Windows zadarmo

Namiesto toho, aby ste si kupovali Windows a Office samostatne, si ich môžete kúpiť spolu. Týmto prístupom môžete ušetriť nemalé prostriedky. Licenciou Windows totiž získate úplne zadarmo.

Windows 10

Windows 10 za 6 €

Kupón: EBK50

V prípade, ak by ste potrebovali len Windows, nemusíte zúfať. Obchod Keysfan má k dispozícii niekoľko rôznych verzií, z ktorých si vyberie každý. Navyše, po zadaní kupónu získate 50 % zľavu.

62 % zľava na zvyšok licencií

Kupón: EBK62

Ak pre prácu potrebujete iný softvér alebo inú verziu Officu, Keysfan má k dispozícii aj ďalšie produkty, ktoré vám pomôžu s produktivitou. Pre získanie 62 % zľavy nezabudnite zadať kupón EBK62.

Lacno, rýchlo a profesionálne

Obchod Keysfan ponúka lacný spôsob ako sa dostať k originálnemu softvéru, vďaka ktorému vdýchnete nový život do staršieho počítača alebo vybavíte ten nový absolútne špičkovým operačným systémom. Keysfan je overený obchod, ktorý vám licencie dodá rýchlo priamo na email.

V prípade, ak by ste potrebovali pomôcť so svojou objednávkou, sa môžete obrátiť na zákaznícke centrum, ktoré vám poradí rýchlo a efektívne. Stačí napísať na support@keysfan.com.

🤝 V spolupráci s Keysfan.

Total
26
Zdieľaní
Total
26
Zdieľať