Si fanúšik F1? Apple prekvapuje celovečerným filmom v hlavnej úlohe s Bradom Pittom

Dostupných podrobností je veľmi málo. Hoci poznáme hlavnú postavu (alebo jednu z hlavných postáv) a stručný opis príbehu, mnohých isto zaujíma, či sa na tvorbe pričiní aj oficiálny tím F1.

Apple má byť veľmi blízko k uzavretiu zmluvy, z ktorej má v budúcnosti vzniknúť celovečerný film z prostredia kráľovnej motoršportu, F1. Jednu z hlavných úloh by si mal zahrať legendárny Brad Pitt, informuje server 9to5Mac.

Finančný balík spätý s touto dohodou má činiť 130 miliónov dolárov, čo je v dnešnom filmovom odvetví pomerne bežná suma. Žiaľ, zatiaľ nie je isté, či sa na tvorbe filmu bude podieľať aj samotná F1. Prekvapivo sa však s projektom spája Lewis Hamilton, držiteľ 7 titulov majstra sveta, ktorý aktuálne preteká za Mercedes.

Apple

Brad Pitt má vo filme o F1 pôsobiť ako pretekár na dôchodku, ktorý sa rozhodne posunúť svoje dlhoročné skúsenosti a postrehy do rúk mladej a dychtivej generácie. Post režiséra má zaujať Joseph Kosinski, pod ktorého rukami aktuálne vzniká nový film Top Gun.

Dostupných podrobností je veľmi málo. Hoci poznáme hlavnú postavu (alebo jednu z hlavných postáv) a stručný opis príbehu, mnohých isto zaujíma, či sa na tvorbe pričiní aj oficiálny tím F1. To zatiaľ nevieme, no niet žiadnych pochýb, že časom sa dozvieme aj túto informáciu.

TIP REDAKCIE
Motorola má tento rok predstaviť DELO s 200 Mpx fotoaparátom! Lákadiel však ponúkne oveľa viac

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať