Akvizícia Activision Blizzard sa nezaobišla bez vtipov: Hráči tvoria memes ako na bežiacom páse

Ako asi každá veľká novinka, ani odkúpenie Activision Blizzard sa neobišlo bez gigantického množstva zmiešaných reakcií, z čoho niektoré prichádzajú vo forme memes.

Herným svetom včera otriasla šokujúca novinka ohľadom akvizície herného štúdia Activision Blizzard, ktoré sa podpisuje pod mnohé svetoznáme tituly. Značka milovaná (aj kritizovaná) miliónmi ľudí sa za cenu takmer 70 miliárd dolárov presúva pod nadvládu spoločnosti Microsoft.

Microsoft vďaka tomuto kroku výrazne posilní svoju existujúcu hernú divíziu. A to nie je všetko. Po zoficiálnení akvizície sa z Microsoftu stane tretia najväčšia herná spoločnosť na svete, predbiehať ju budú len Sony a Tencent. Podrobnejšie sme sa tejto téme venovali v samostatnom článku.

Zdroj: Microsoft/Xbox

Vtipy na seba nenechali dlho čakať

Ako asi každá veľká novinka, ani odkúpenie Activision Blizzard sa neobišlo bez gigantického množstva zmiešaných reakcií, z čoho niektoré prichádzajú vo forme memes, čiže vtipných obrázkov. Bolo ich až toľko, že sa ich jeden z najväčších portálov dedikovaných hre World of Warcraft, Wowhead, rozhodol zozbierať do jednej kolekcie. Tie najlepšie príspevky z hráčskej komunity nájdete nižšie.

TIP REDAKCIE
RECENZIA Philips Fidelio L3: Slúchadlá, ktoré dýchajú na krk špičke Sony