Ulož.to má skvelú vianočnú akciu: Každý deň ponúka 2 GB kredit úplne zadarmo!

Túto ponuku je možné využiť každý deň. Pripomeňme však, že získaný kredit sa koncom každého dňa anuluje. Ak si ho teda aktivujete, nešetrite a využite ho naplno.

Ulož.to, známa cloudová platforma pre zdieľanie súborov, prichádza s ďalšou skvelou ponukou. Po rozdávaní 20 GB kreditu za každé očkovanie prináša akciu, ktorá sa týka všetkých registrovaných užívateľov, a to bez ohľadu na to, či podstúpili alebo nepodstúpili vakcináciu.

Platforma po novom rozdáva 2 GB kredit úplne zadarmo, len tak. Ako ho získať? Jednoducho. Stačí navštíviť stránku s cenníkom pre jednotlivé kreditové balíky a zvoliť možnosť “Získať 2 GB zadarmo”, ktorá svieti na samom vrchu. Dostať sa k nej môžete kliknutím sem.

Zo strany Ulož.to ide o akúsi vianočnú akciu, ktorú, ako už bolo spomenuté, môže využiť každý registrovaný užívateľ. Na rozdiel od predošlej ponuky však neplatí do odvolania. Ako uvádza server Živé.sk, pravdepodobne skončí ešte pred Vianocami.

Čerešničkou na torte je skutočnosť, že túto ponuku je možné využiť každý deň. Pripomeňme však, že získaný kredit sa koncom každého dňa anuluje. Ak si ho teda aktivujete, nešetrite a využite ho naplno.

TIP REDAKCIE
Schyľuje sa k obrovskému obchodu: Známy výrobca smartfónov môže po 20 rokoch skončiť!

Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať