Tieto doplnky mali ľudí “chrániť” pred 5G. Zistilo sa, že sú radioaktívne

Holandský úrad pre jadrovú bezpečnosť a ochranu pred žiarením, skrátene ANVS, už vydal potrebné varovanie.

Konšpirácie ohľadom 5G nie sú v dnešnom svete nič nové. Niektorí však so svojimi obavami zachádzajú až príliš ďaleko, a to do takej miery, kedy nevedomky poškodzujú nielen seba, ale aj ľudí naokolo. Presne takýmto prípadom sú doplnky, ktoré mali “chrániť” svojich nositeľov pred údajnými škodlivými účinkami najnovšej generácie sietí.

Ako informuje britská BBC, zistilo sa, že tieto doplnky, konkrétne náhrdelníky a náramky, namiesto chránenia skôr škodia. Sú totiž radioaktívne. Holandský úrad pre jadrovú bezpečnosť a ochranu pred žiarením, skrátene ANVS, už vydal potrebné varovanie.

Náramky a náhrdelníky mali ľudí chrániť pred niečím, pred čím sa chrániť netreba. Neexistujú totiž žiadne podložené dôkazy o tom, že by 5G siete škodili ľudskému zdraviu. Dokonca aj Svetová zdravotnícka organizácia deklarovala, že nová technológia sa nelíši od jej predošlých generácií, ako napríklad 4G či 3G. Mobilné siete totiž fungujú na základe rádiových vĺn, ktoré nepoškodzujú DNA.

TIP REDAKCIE
Huawei P50 Pro a P50 Pocket OFICIÁLNE: Šialená výbava a odvážna cena!

ANVS odporúča existujúcim vlastníkom, aby tieto doplnky odložili do bezpečnej vzdialenosti a počkali si na inštrukcie o návrate. Predajcom už mal byť v plnom rozsahu zakázaný predaj radioaktívnych doplnkov, pričom musia oboznámiť svojich zákazníkov s potenciálnym rizikom, ktoré vzniká pri ich nosení. Ešte smutnejšou skutočnosťou je, že medzi škodlivými produktmi sa nachádza aj jeden určený pre deti.

Kompletný zoznam škodlivých náramkov, náhrdelníkov a iných doplnkov nájdete na tomto odkaze.

Total
36
Zdieľaní
Total
36
Zdieľať