swan

SWAN: TV zákazníci môžu počas Vianoc sledovať 26 prémiových kanálov zadarmo

Filmy, dokumenty aj šport.

Podobne ako iní operátori, aj SWAN svojim zákazníkom spríjemní vianočné sviatky sprístupnením niekoľkých prémiových televíznych staníc zadarmo. Celkovo ich je 26, dostupné budú od 22. decembra 2021 do 2. januára 2022.

Od Vianoc až do Nového roka budú môcť všetci zákazníci digitálnej televízie SWAN a internetovej televízie SWAN GO sledovať populárne filmové, lifestylové, športové, detské a dokumentárne kanály.

Ide napríklad o stanice AMC HD a Film+ HD, Spektrum, Discovery, Minimax, Jim Jam, Sport 1 HD či Eurosport HD. Kompletný zoznam nájdete na konci textu.

Filmové a seriálové premiéry

Operátor dáva do pozornosti niekoľko filmových a seriálových premiér, ktoré prebehnú práve počas vianočných sviatkov. Menuje seriál Prví influenceri, ktorý predstaví významné osobnosti českého a slovenského umeleckého sveta 60., 70. a 80. rokov minulého storočia, ktoré mali veľký vplyv na spoločnosť, aj keď si to často sami ani neuvedomovali.

Medzi slovenských umelcov, ktorých vyspovedal moderátor Števo Eisele, patria napríklad Božidara Turzonovová, Maroš Kramár či Milan Markovič. Seriál beží počas sviatkov na kanáli Spektrum.

Medzi vianočné premiéry určite patrí dokumentárny seriál Zoznámte sa so surikatami na kanáli Discovery, v ktorom môžete sledovať napínavý príbeh dvoch skupín zachránených surikát, ktoré hľadajú svoje nové miesto v Kalaharskej púšti a po prvýkrát sa tak stretávajú s realitou prežitia vo voľnej prírode.

TIP REDAKCIE
Čipová kríza zašla priďaleko: Prvá automobilka prestáva montovať airbagy, ďalšie môžu nasledovať
Seriál Zoznámte sa so surikatami.

Milovníci záhad a dobrodružstiev si na kanáli Discovery prídu na svoje v premiérovej siedmej sérii Výpravy do neznáma so známym dobrodruhom a lovcom záhad Joshom Gatesom, ktorý sa vypraví do tých najzáhadnejších miest po celom svete, aby odhalil ich tajomstvá.

Josh Gates zo seriálu Výpravy do neznáma.

Kanál Viasat History prináša 30. decembra premiéru dokumentárneho filmu Španielska chrípka: Neviditeľný nepriateľ, ktorý odhaľuje príčiny a dôsledky smrtiacej pandémie chrípky cez historické pátranie po celom svete vďaka prístupu k vzácnym a doposiaľ nevideným archívom.

TV SWAN a SWAN GO – zoznam kanálov zadarmo

  • Filmové: AMC HD, Film+ HD
  • Dokumentárne: Spektrum HD, CBS Reality, Viasat History HD, Viasat Explore HD, Viasat Nature HD, Discovery Channel HD, Investigation Discovery HD, Animal Planet HD, Travel Channel HD, DTX HD, Discovery Sciene HD
  • Lifestyle: Spektrum Home, TV Paprika, TLC, Food Network HD
  • Detské: Minimax, Jim Jam, Duck TV HD
  • Športové: Sport 1 HD, Sport 2 HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Auto Motor Sport HD
  • Hudobné: Deluxe Music

Total
21
Zdieľaní
Total
21
Zdieľať