AKTUALIZOVANÉ: Orange mal rozsiahly výpadok služieb, problém sa už zdá byť vyriešený

Orange o neplánovanom výpadku informoval aj na svojom webe. Píše, že na odstránení závady už intenzívne pracuje.

Ak ste používateľom služieb Orange Doma a bývate v Petržalke, zaručene ste si všmili, že vám nefunguje internet ani TV. Žiadne obavy, nie ste v tom sami. Orange v uvedenej lokalite eviduje rozsiahly výpadok.

Operátor prostredníctvom svojho webu informoval, že počas prvých decembrových dní bude prebiehať inekoľko prác na optickej sieti v rôznych lokalitách. Prvá sa konala dnes, čiže 1. decembra, a to v čase od 1:00 do 6:00. Služby však v Petržalke ešte stále nie sú dostupné.

Orange o neplánovanom výpadku informoval aj na svojom webe. Píše, že na odstránení závady už intenzívne pracuje, predpokladaný čas odstránenia závady však zatiaľ neudáva.

Na problémy so službami okrem samotného Orangeu začali upozorňovať aj zákazníci, ktorí poruchu hlásia na populárnej službe Downdetector. Podľa mapy, ktorú služba ponúka, je zjavné, že najviac problémov hlásia ľudia z Bratislavy, Trnavy, Nitry a Martina.

TIP REDAKCIE
Galaxy Tab S8 Ultra sa mihol na webe Samsungu, potvrdzuje zárez v displeji

Ďalšia plánovaná oprava má prebiehať zajtra, 2. decembra, taktiež v čase od 1:00 do 6:00. Dúfajme, že tentokrát už bez predĺženia.

AKTUALIZOVANÉ (12:41): Služby Orange Doma by mali byť v prostredí Petržalky opäť plne dostupné.

Total
19
Zdieľaní
Total
19
Zdieľať