Hráč Forza Horizon 5 si na auto nalepil portrét Kim Čong-una, dostal ban do roku 9999

Premával sa v aute, na ktorom bol vyobrazený portrét Kim Čong-una, hlavy Severnej Kórey, a to v kostýme zakladateľa fast foodovej franšízy KFC, Colonela Sandersa.

Ak patríte do komunity hráčov online hier, isto ste oboznámení s konceptom banu, respektíve zákazu hrania. Takéto zákazy sa hráčom udeľujú z rôznych dôvodov, ako napríklad používanie cheatov, rastistických poznámok, nadávok či urážlivých prezývok. Všetky tieto sú (žiaľ) celkom bežné. To sa však rozhodne nedá povedať o príčine, pre ktorú bol zabanovaný jeden z hráčov titulu Forza Horizon 5.

Hráč známy pod prezývkou AllThingsRacing si v prostredí hry vyslúžil ban do 31. decembra roku 9999, píšet gagadget.com. Nie, nie je to preklep.

AllThingsRacing si tak vo svojom živote Forza Horizon 5 už zrejme nikdy nezahrá. A dôvod? Premával sa v aute, na ktorom bol vyobrazený portrét Kim Čong-una, a to v kostýme zakladateľa fast foodovej franšízy KFC, Colonela Sandersa. Karosériu obohatil aj o hashtag #SendNukes a vymenil aj názvy značiek Pirelli, Nike a New Balance, konkrétne za Pyongyang Pirelli, Nuke a Nuke Balance.

TIP REDAKCIE
RECENZIA Samsung Galaxy S21 FE: Vynikajúci telefón, ktorý však prišiel neskoro

Zodpovedný tím zo štúdia stojaceho za Forza Horizon 5 sa k zákazu nijak podrobnejšie nevyjadrilo. A úprimne, asi to ani nie je potrebné.

Total
28
Zdieľaní
Total
28
Zdieľať