O2 rozširuje ponuku dvoch zariadení za cenu jedného

Celkovo je dostupných 9 kombinácií.

Operátor O2 predstavil v priebehu novembra Vianočný extra bonus, v rámci ktorého môžu zákazníci získať dve zariadenia za cenu jedného. Spoločnosť vtedy oznámila 6 rôznych kombinácií zariadení, teraz k nim prihadzuje ďalšie tri dvojičky.

Od dnešného dňa, teda 1. decembra, zákazníci nájdu v ponuke operátora smartfón Samsung Galaxy A52s 5G, ku ktorému sú ako druhé zariadenie za 0 eur pripojené slúchadlá Samsung Galaxy Buds 2. Táto kombinácia obsahuje aj bonus v podobe služby YouTube Premium na 2 mesiace zadarmo.

Ďalšie dve dvojice reprezentuje smartfón OPPO Reno5 5G s inteligentnými hodinkami OPPO Watch Free a model TCL 20R 5G s náramkom TCL MOVETIME Family Watch 40.

Šéf komerčného úseku O2 Milan Morávek uviedol, že sa rozhodli rozšíriť výber zariadení s Vianočným extra bonusom aj na základe interných dát, kde vidia mimoriadny záujem zo strany zákazníkov o výhodné získanie druhého zariadenia za cenu jedného.

TIP REDAKCIE
TOP 3: 3D tlačiarne za fantastické ceny, ktoré za to naozaj stoja

Dvojičky sa dajú zakúpiť v e-shope operátora aj na predajniach, a to do 31. januára 2022 alebo do vypredania zásob. Skôr predstavenú zostavu 6 vianočných hardvérových dvojíc vidíte v tabuľke nižšie.

Vianočný extra bonus na druhé zariadenie môžu využiť noví aj existujúci zákazníci O2 SMART Paušálov alebo O2 Dát. Bonus je možné skombinovať so štandardným bonusom na zariadenia k programu, a získať ich ešte lacnejšie.

O2
Zdroj: O2

Do konca januára zároveň platí, že si zákazníci môžu zdvojnásobiť objem dát v rámci paušálu, ktorý využívajú, bez poplatku.

Dvojnásobok dát bude dostupný aj po januári, no za poplatok. Pri Modrom SMART Paušále zákazník získa 2 GB dát namiesto 1 GB za doplatok 1 eura. Strieborný paušál ponúkne celkovo 6 GB dát za 2 eurá. Ak zákazníci Zlatého paušálu obetujú 3 eurá, k dispozícii budú mať až 20 GB dát.

 

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať