Motorola G100

Motorola láka na Moto Edge X30: 60 Mpx selfie fotoaparát poputuje pod displej!

60 Mpx fotoaparát pod displejom znie priam neuveriteľne. Na trhu už síce pôsobí pár smartfónov s touto technológiou, no je vidno, že potrvá ešte nejaký čas, kým sa bude po kvalitatívnej stránke rovnať tradičnému prevedeniu, respektíve snímaču vo výreze.

Motorola už 9. decembra ukáže svetu svoju čerstvú vlajkovú loď v podobe Moto Edge X30. Najskôr síce pôjde o predstavenie len pre domáci trh, no časom by sa mala dopracovať aj na ten náš, konkrétne pod označením Motorola Edge 30 Ultra.

Už dlhšie vieme, že pôjde o vôbec prvý smartfón poháňaný novým čipom Snapdragon 8 Gen 1 od Qualcommu. To však nebude jeho jediným lákadlom. Ponúkne totiž aj 60 Mpx selfie foťák, ktorý poputuje pod displej. Vyplýva to z novej snímky, ktorú zverejnil jeden z reprezentantov spoločnosti Motorola na sieti Weibo. Upozornil na ňu server GSMArena.

Nie je však úplne isté, ako presne to bude vyzerať. Príspevok totiž hovorí o špeciálnej edícii smartfónu, čo naznačuje, že Edge X30 dorazí vo viac než jednej verzii.

60 Mpx fotoaparát pod displejom znie priam neuveriteľne. Na trhu už síce pôsobí pár smartfónov s touto technológiou, no je vidno, že potrvá ešte nejaký čas, kým sa bude po kvalitatívnej stránke rovnať tradičnému prevedeniu, respektíve snímaču vo výreze. Či to bude pri novom zariadení od Motoroly iné sa dozvieme už pozajtra.

TIP REDAKCIE
Xiaomi predstavilo 4 nové robotické vysávače série Vacuum Mop 2

Čo ďalej?

Tak či onak, pôjde o skutočne špičkovú vlajkovú loď. Okrem vysoko výkonného čipu máme rátať aj so 6,67-palcovým displejom s FHD+ rozlíšením, obnovovacou frekvenciou 144 Hz a podporou pre HDR10+. Zadná strana má byť domovom pre 50 Mpx hlavný snímač obrazu, 50 Mpx širokouhlý senzor a 2 Mpx hĺbkový objektív. Interiér bude ďalej obsahovať 6/8/12/16 GB RAM, 64/128/256/512 GB interného úložiska a 5 000 mAh batériu s podporou pre 68 W nabíjanie.

Total
27
Zdieľaní
Total
27
Zdieľať