Fenix ​​6X Pro Solar

Garmin čoskoro predstaví hodinky Venu 2 Plus, Instinct 2 či Fenix 7: Takto budú vyzerať

Na scénu sa vrátia hodinky Garmin Epix z roku 2015.

Spoločnosť Garmin pripravuje nové generácie svojich popredných inteligentných hodiniek, ktoré predstaví začiatkom budúceho roka, na januárovom podujatí CES 2022. Tešiť sa môžeme na model Venu 2 Plus, Instinct 2, Fenix 7 alebo druhú generáciu hodiniek Epix z roku 2015.

Kompletné technické podrobnosti aktualizovaného portfólia inteligentných hodiniek značky Garmin ešte nepoznáme. Môžeme sa ale pozrieť na to, ako budú nové produkty vyzerať. Množstvo fotografií spolu so základnými informáciami zverejnil nemecký portál winfuture.de.

Garmin Epix 2. generácie

Spoločnosť Garmin opráši modelový rad Epix, ktorý bol predstavený pred necelými 7 rokmi. Išlo o prvé hodinky výrobcu s GPS a schopnosťou zobrazovať mapové podklady. Legenda príde po 7 rokoch v modernizovanej verzii s podstatne väčším a najmä okrúhlym displejom.

garmin
Foto: winfuture.de
garmin
Foto: winfuture.de
garmin
Foto: winfuture.de

Puzdro hodiniek bude vyrobené z polykarbonátu (výstuha zo sklenených vlákien) a nehrdzavejúcej ocele 316L. Počíta sa s vodotesnosťou 100M a nadštandardnou odolnosťou.

Ako inak, na palube nájdeme GPS a zástup senzorov, ktoré zozbierajú všetky údaje o kondícii a zdraví vrátane nasýtenia krvi kyslíkom, srdcovej frekvencie a podobne.

Garmin Fenix ​​​​7

Zmeny v oblasti vzhľadu dobehnú aj hodinky Garmin Fenix ​​​​7, Fenix ​​​​7S a Fenix ​​​​7X. Dostupné budú v niekoľkých farbách. Ich vysokoodolné telo bude rovnako vyhotovené z vystuženého plastu a ocele.

TIP REDAKCIE
V roku 2023 Zem môže zasiahnuť asteroid: Toto o ňom zatiaľ vieme!
hodinky
Foto: winfuture.de
garmin
Foto: winfuture.de
garmin
Foto: winfuture.de

Opäť dostaneme podrobné sledovanie športových výkonov a zdravia, detailné štatistiky, ako aj prevedenie so solárnym článkom, ktorý predĺži výdrž hodiniek na jedno nabitie. Pre útlejšie zápästia bude vhodný model Fenix ​​​​7S s menším priemerom.

Garmin Instinct 2

Model Garmin Instinct 2 doplní rozmerovo menšia verzia Instinct 2S. Na rozdiel od prémiových Fénixov pôjde o kompaktnejšie a dostupnejšie hodinky vhodné pre outdoorových nadšencov a športovcov.

hodinky
Foto: winfuture.de
hodinky
Foto: winfuture.de
garmin
Foto: winfuture.de

Dlhú výdrž na jedno nabitie podporí dobre známy e-ink displej. Samozrejmosťou bude pevná konštrukcia schopná odolať nešetrnému zaobchádzaniu, GPS, meranie srdcového tepu, kvality spánku a ďalšie monitorovacie funkcie.

Garmin Venu 2 Plus

Kto chce mať v hodinkách pekný displej, no zároveň potrebuje mať na zápästí spoľahlivého športového asistenta, vyhovieť by mu mal model Garmin Venu 2 Plus (43 mm priemer).

venu 2 plus
Foto: winfuture.de
venu 2 plus
Foto: winfuture.de
venu 2 plus
Foto: winfuture.de

Hodinky dostanú po vzore súčasnej generácie OLED displej, no zároveň pevnejšie telo a jedno hardvérové tlačidlo navyše so zatiaľ neznámou funkcionalitou. Maloobchodné ceny hodiniek na verejnosť neunikli.

Spoznáme ich asi až v januári 2022, a to spolu so všetkými technickými údajmi, ktoré o medzigeneračných vylepšeniach prezradia viac.

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať