Samsung Galaxy Watch 3

Staršie hodinky Samsung získavajú funkcie z Galaxy Watch 4

Desiatka nových ciferníkov a citlivejšia detekcia pádov.

Samsung tento rok v lete predstavil hodinky Galaxy Watch 4, ktoré vybavil operačným systémom Wear OS 3 od Google. Predchádzajúce generácie hodiniek na tom boli inak, spoliehali sa na vlastný operačný systém Tizen.

Samsung na predchádzajúce verzie svojich inteligentných hodiniek nezabudol. Pripravil aktualizáciu, ktorá ich obohatí o pár nových prvkov. Softvérová inovácia bude dostupná pre model Galaxy Watch, ale aj Watch Active, Active 2 a Watch 3.

Majitelia hodiniek Galaxy Watch Active 2 a Watch 3 si budú môcť po aktualizácii nastaviť vyššiu citlivosť detekcie pádu. Hodinky tak rozpoznajú pád vo viacerých, aj menej jednoznačných situáciách.

galaxy watch
Foto: Samsung

V prípade nehody, či už pri športovaní alebo chôdzi po zamrznutom chodníku, hodinky automaticky odošlú núdzovú správu na vopred zadefinované kontakty. Hodinky Galaxy Watch a Watch Active musia na túto funkciu zabudnúť, keďže nie sú vybavené potrebnými senzormi.

TIP REDAKCIE
Rusko vyšetruje Netflix, nepáčia sa mu filmy s LGBT tematikou
galaxy watch
Foto: Samsung

V rámci skupinovej výzvy môžete po novom pracovať ako tím so svojou rodinou a priateľmi. Ak ale chcete, môžete proti nim súťažiť. Úlohou tejto športovej funkcie je vás motivovať k dosahovaniu kondičných cieľov. Čím viac krokov prejdete, tým lepšiu pozíciu v rebríčku získate.

galaxy watch
Foto: Samsung

Nakoniec, Samsung do všetkých uvedených hodiniek pridal 10 nových ciferníkov s možnosťou prispôsobenia farby ich pozadia a textu. S prázdnymi rukami tak po aktualizácii neodchádza ani prvý model z radu Galaxy Watch, ktorý sa na trh dostal v roku 2018.

Aktualizácia je dostupná na juhokórejskom a americkom trhu, uprednostnené sú verzie s Bluetooth pripojením bez LTE. Do ostatných oblastí sveta sa aktualizácia dostane neskôr, trvať by to však nemalo dlho.

Aktuálna cena smart hodiniek Samsung Galaxy Watch 4

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať