Foto: Epic Games Store

PC Building Simulator si môžete stiahnuť zadarmo, čas máte do štvrtka

Postavte si vysnívaný počítač.

Obchod Epic Games Store pokračuje v pravidelnom rozdávaní prémiových herných titulov zadarmo. Tentokrát je predmetom obľúbenej iniciatívy hra, ktorá pravdepodobne poteší len určitú skupinu hráčov – PC Building Simulator.

PC Building Simulator, ako už názov napovedá, hráčom otvorí bránu do technologického sveta stavby a konfigurovania počítačov.

Vo vlastnej dielni si hráči prejdú od jednoduchej diagnostiky a opráv počítačov až po tvorbu ultimátnych strojov trhajúcich rebríčky výkonnostných testov. V hre si hráči postupne vybudujú vlastnú počítačovú firmu, pričom budú mať k dispozícii široký rad licencovaných súčiastok a nástrojov.

Hra sľubuje komplexnú hardvérovo-softvérovú simuláciu. Zaujímavá tak môže byť aj pre hráčov, ktorí so stavaním počítačov nemajú žiadne skúsenosti. Pomocou hry sa môžu mnohým veciam priučiť. Asi každý nadšenec má predstavu o dokonalom počítači, ktorý by si zostavil pomocou v súčasnosti dostupných komponentov. PC Building Simulator to umožní, hoci len vo virtuálnom formáte.

pc building simulator
Foto: Epic Games Store

Epic Games Store predáva túto hru, v základnej verzii bez rozšírení, za 15,99 eur. Do štvrtka, do 14. októbra do 17. hodiny si ju z obchodu spoločnosti Epic môžete stiahnuť zadarmo. Titul si jednoducho vložíte do svojej knižnice a zostane vám navždy.

TIP REDAKCIE
Nad Slovenskom je jedovatý oblak: SHMÚ hovorí o tom, čo nás čaká

Že ide o dobrú hru dokazujú aj hodnotenia z konkurenčnej platformy Steam. Podľa spätnej väzby od hráčov získal simulátor stavby počítačov „extrémne kladné“ recenzie. Titul bol prvýkrát vydaný spoločnosťou The Irlicate Corporation v marci 2018, vytvoril ho rumunský vývojár Claudiu Kiss.

V priebehu času dostala hra niekoľko rozšírení, väčšinou však mali iba kozmetickú formu v podobe nových dielní a prostredí. Pribudlo tiež DLC s témou elektronického športu, ktoré sa viac zameriava na príbeh a logické riešenia.

Ak vás PC Building Simulator zaujal, stiahnuť si ho môžete na tejto adrese.

Total
12
Zdieľaní
Total
12
Zdieľať