Lenovo môže pracovať na prenosnej konzole v štýle Nintendo Switch

Všetko nasvedčuje tomu, že sa nám mala oficiálne ukázať ešte počas veľtrhu MWC, no nestalo sa tak.

Na trh môže mieriť ďalšia prenosná konzola v štýle Nintendo Switch či Valve Steam Deck. O jej návrh, vývoj, výrobu a predaj sa však v tomto prípade stará spoločnosť Lenovo, ktorá si v hernom svete drží pomerne silnú reputáciu.

Ako píše server GizGuide, na fóre GBA Temp sa objavili prvé snímky údajnej konzoly. Okrem dizajnu odhaľuje aj jej potenciálny názov – Lenovo Legion Play. Všetko nasvedčuje tomu, že sa mala oficiálne ukázať ešte počas veľtrhu MWC, no nestalo sa tak.

Lenovo Legion Play: Ako to vyzerá s výbavou?

Po dizajnovej stránke sa Lenovo Legion Play náramne podobá na Nintendo Switch. Na ľavej strane možno nájsť jednu páčku a štyri smerové tlačidlá. Napravo sa nachádza druhá páčka a taktiež štyri tlačidlá, tentokrát však s označeniami X, Y, B a A. Tieto dve časi predeľuje pomerne veľký 7-palcový displej s FullHD rozlíšením, pomerom strán 16 : 9 a podporou pre HDR 10.

Spodná hrana je domovom len pre dva porty, a to nabíjací port a 3,5 mm výstup pre slúchadlá. Čo sa týka interiéru, zariadenie má disponovať 7 000 mAh batériou a kvalitným vibračným motorom. A ak by sa vám nechcelo trápiť s drôtovými slúchadlami, môžete zvoliť výstup zvuku prostredníctvom dvojice stereo reproduktorov. O uvedených špecifikáciach informuje Liliputing.

TIP REDAKCIE
Huawei Nova 9 prichádza na Slovensko so 66 W nabíjaním a 120 Hz OLED displejom

Ohľadom čipsetu a viacerých ďalších podrobností zatiaľ nevieme nič. Taktiež nie je úplne isté, či zariadenie vôbec niekedy debutuje. No ak sa tak stane, Lenovo Legion Play bude vôbec prvou Android konzolou fungujúcou na báze cloudu.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať