Spotify uzatvára dôležité partnerstvo: Hudbu a podcasty umožní počúvať aj v lietadlách!

Ponuka Spotify na palube jej lietadiel má zahŕňať pesničky a niekoľko podcastov. A čo je najlepšie, prístup bude úplne zadarmo, respektíve bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov.

Celosvetovo známa hudobná platforma Spotify v stredu uzavrela veľmi dôležité partnerstvo s leteckou spoločnosťou Delta Air Lines. Konkrétne umožní počúvanie hudby a vybraných podcastov aj počas letov, a to priamo prostredníctvom entertainment systému zabudovaného do sedadiel.

Lety realizované spoločnosťou Delta Air Lines tak budú pre pasažierov o niečo zábavnejšie. Ponuka Spotify na palube jej lietadiel má zahŕňať pesničky a niekoľko podcastov. A čo je najlepšie, prístup bude úplne zadarmo, respektíve bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov, informuje 9to5Mac.

Spotify vo svojej správe informuje, že obsah dostupný počas letu je vybraný vopred a je licencovaný spoločnosťou Delta. Pasažier si tak nemôže pustiť ktorúkoľvek pesničku či podcast, nakoľko ponuka bude obmedzená. Aj to je však stále oveľa lepšie ako žiadna hudba.

spotify
Foto: Spotify

“Hudbu a podcasty si teraz môžete vychutnať vo výške 30 000 stôp. Od dnešného dňa spúšťame nové partnerstvo so spoločnosťou Delta, v rámci ktorého Spotify prevezme “audio” sekciu entertainment systému v sedadlách lietadiel spoločnosti Delta. To znamená, že zákazníci letov, ktorých sedadlá sú po celom svete vybavené entertainment systémom, si teraz môžu vychutnať svoj obľúbený audio obsah výlučne počas letu, a to v prostredí služby Delta Studio,” uvádza Spotify v správe.

Spotify v lietadle: Obľúbené playlisty a podcasty

No žiadny strach, spoločosť deklaruje, že obsah bude pravidelne aktualizovaný, a tak zákazníci aerolinky budú vždy mať príležitosť vyskúšať niečo nové. Dostupné majú pritom byť viaceré populárne playlisty, ako napríklad Mood Booster, Are & Be, Hot Country, mint, Today’s Top Hits či Relax & Unwind. Čo sa týka podcastov, na výber bude dostupný Crime Junkie, Science Vs, StartUp, The Dave Chang Show, The Hottest Take a The Journal.