galaxy z fold 3

Orange a Telekom spustili predpredaj Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3

Novinky zo série Galaxy Z si môžu zákazníci zadovážiť aj u operátorov.

Nové generácie skladacích smartfónov z dielne Samsungu sú oficiálne vonku. Ako býva zvykom, na mobilné novinky okamžite zareagovali dvaja najväčší operátori, Orange a Telekom. Smartfóny Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3 zaradia do svojej ponuky.

Orange spustil predpredaj smartfónov Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3 krátko po ich predstavení, 11. augusta. Zákazníci, ktorí si jeden zo smartfónov predobjednajú medzi 11. a 26. augustom 2021, dostanú zaujímavé benefity.

Získajú dodatočný bonus k výkupnej cene za staré zariadenie a prémiový servis Galaxy Z Premier Service s platnosťou na jeden rok. Pre Galaxy Z Fold 3 je navyše určený flipový obal s perom S Pen a 25 W napájací adaptér.

Spolu s predobjednávkou sa musí zákazník zároveň do 26. augusta aj predregistrovať na stránke samsung.com/sk/predobjednavky/.

Galaxy Z Fold 3
Samsung Galaxy Z Fold 3

Zákazník na tejto stránke vyplní svoje osobné údaje, informácie o type zariadenia, dátum predobjednávky, predajcu, ako aj model starého telefónu, ktorý plánuje odpredať. Po predregistrovaní mu bude na e-mail doručený unikátny kód, ktorý spolu so získaným novým smartfónom Galaxy do 30. septembra zaregistruje v aplikácii Samsung Members priamo v novom smartfóne.

Následne, po schválení registrácie nového smartfónu Galaxy Z si zákazník cez svoj nový smartfón v aplikácii Samsung Members môže vygenerovať e-voucher ktorý môže využiť na získanie uvedených bonusov do 31. októbra 2021.

Samsung Galaxy Z Flip 3 bude inak v Orangei dostupný za plnú cenu 999 eur. Galaxy Z Fold 3 bude u operátora stáť 1799 eur. S paušálmi Go si ich môžu zákazníci zadovážiť od 1 eura na splátky. Ďalšie podrobnosti nájdete TU.

Galaxy Z Flip 3
Samsung Galaxy Z Flip 3

Situácia u operátora Telekom je podobná. Aj on odštartoval predpredaj smartfónov Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3. Upozorňuje, že k predobjednávke môže zákazník získať až 1000 eur pri výkupe starého zariadenia, Z Premier Service na jeden rok, flipové puzdro s dotykovým perom a výkonnejší napájací adaptér.

Telekom navyše prihodí zľavu do 40 eur na úvodný poplatok za mobil. „Véčko“ Z Flip 3 je spojené s totožným výkupným bonusom, zľavou z úvodného poplatku a prémiovým servisom. Obal s perom S Pen a 25 W adaptér sú určené pre Galaxy Z Fold 3.

Postup na získanie bonusov je nasledovný:

  • Od 11. 8. do 26. 8. 2021 (vrátane) si predobjednajte Samsung Galaxy Z Fold 3 alebo Galaxy Z Flip 3 v Telekome.
  • Najneskôr do 26. 8. 2021 (vrátane) sa taktiež predregistrujte na samsung.com/sk/predobjednavky, čím vyjadríte svoj záujem o balíček bonusov.
  • Do 30. 9. 2021 (vrátane) sa priamo v zakúpenom telefóne zaregistrujte do aplikácie Samsung Members a v časti bonusová kampaň uveďte povinné údaje a kód z predregistrácie.
  • Po schválení kompletnej registrácie vám Samsung zašle e-voucher na získanie príslušných bonusov priamo do aplikácie Members v zakúpenom telefóne.
  • E-voucher na uplatnenie bonusov využite do 31. 10. 2021 v e-shope samsung.sk a na stránke novysamsung.sk.

Všetky detaily nájdete na webe operátora na tejto adrese. Telekom okrem toho potvrdil, že do svojej ponuky zaradí aj inteligentné hodinky Galaxy Watch 4.