iphone 8

Orange začal predávať repasovaný iPhone 8, poskytne naň 2-ročnú záruku

Skontrolovaný, vyčistený a s úplne novým príslušenstvom.

Najväčší slovenský operátor Orange po nejakom čase opäť aktualizoval ponuku svojich zariadení, medzi ktorými pribudla jedna zaujímavosť – repasovaný iPhone 8 od Apple v 64 GB konfigurácii.

Orange hovorí, že výberom tohto modelu zákazník získa zariadenie, ktoré je takmer ako nové, no zároveň tým pomáha šetriť životné prostredie. Operátor chce repasovanými smartfónmi aktívne prispievať k šetreniu životného prostredia a znižovaniu množstva elektronického odpadu.

Jedným zo spôsobov je, že zákazník uprednostní pred novým smartfónom zariadenie z druhej ruky. Každý takýto smartfón prešiel dôkladnou údržbou a kontrolou kvality. Orange spresňuje, že repasované iPhony prešli 35 kontrolami kvality, boli odborne vyčistené, resetované a aktualizované. Taktiež majú garantovaný stav kapacity pôvodnej batérie. 

Spotrebiteľ k smartfónu dostane kompletné a úplne nové príslušenstvo, ako aj štandardnú 2-ročnú záruku pre prípad reklamácie.

iphone 8
Foto: orange.sk

Zákazník si u operátora Orange môže vybrať obnovený iPhone 8 (64 GB) v dvoch farbách – zlatej a sivej. Získa ho za cenu 333 eur ako Prima balík s novou Prima kartou a SIM kartou s kreditom 2 eurá, ktorý okrem uvedeného kreditu obsahuje aj 1 GB dát na surfovanie v 4G sieti a nekonečné volania na 1 číslo v sieti Orange na 6 mesiacov zadarmo.

Ďalšie zariadenia

V portfóliu operátora nepribudol len repasovaný iPhone 8. Na výber je stolový mobilný telefón Alcatel 3085 s dokovacou stanicou (55 eur), Motorola E7 Power so 4 GB RAM a 64 GB úložiskom (135 eur) alebo Samsung Galaxy A22 s AMOLED obrazovkou a 4/64 GB pamäťami (229 eur).

Kategóriu nositeľnej elektroniky obohatil náramok Honor Band 6 v šedej farbe za 49 eur. Za rovnakú cenu je dostupný aj náramok Xiaomi Mi Smart Band 6. Ostatné dve novinky patria Samsungu – ide o slúchadlá Galaxy Buds 2 v čiernej farbe za 149 eur a robotický vysávač JetBot VR30T80313W za 539 eur.