onlyfans

Zmena plánu: OnlyFans vraj nakoniec erotický obsah nezakáže

Ide už o druhý zvrat v priebehu len jedného týždňa. Bolo veľkým prekvapením, keď spoločnosť oznámila blížiacu sa zmenu pravidiel. Teraz, keď už sa s tým ľudia ako-tak “vyrovnali”, sa dozvedáme, že sa vlastne nič nemení a všetko ostane viac-menej pri starom.

Pred necelým týždňom sme vás informovali o tom, že OnlyFans od októbra na svojej platforme zakáže erotický obsah. Nahota síce mala byť aj naďalej povolená, avšak sexuálnym aktom malo nadobro odzvoniť. Áno, “malo” je v tomto prípade veľmi dôležité slovo.

Služba prostredníctvom Twitteru informovala, že ruší predošlé oznámenie spojené so zákazom erotického obsahu. “Zaistili sme záruky potrebné na podporu našej rôznorodej komunity tvorcov a suspendovali sme zmenu pravidiel plánovanú na 1. októbra. OnlyFans bude aj naďalej poskytovať domov pre všetkých tvorcov,” uvádza vo svojom príspevku.

V zásade by sa teda nič meniť nemalo a OnlyFans bude aj naďalej fungovať tak, ako sú všetci (teda tí, ktorí ho používajú) zvyknutí, aj keď viacero tvorcov už pomaly začalo mazať sexuálny obsah alebo kompletne presedlalo na inú platformu.

Jeden týždeň, dva zvraty

Ide už o druhý zvrat v priebehu len jedného týždňa. Bolo veľkým prekvapením, keď spoločnosť oznámila blížiacu sa zmenu pravidiel. Teraz, keď už sa s tým ľudia “vyrovnali”, sa dozvedáme, že sa vlastne nič nemení a všetko ostane tak, ako predtým.

Podľa agentúry AP mali byť pôvodným dôvodom pre zmenu politiky bankoví partneri, ktorým sa nepáčilo, že pôsobia ako sprostredkovatelia platieb za pornografický obsah.

Tak či onak, vyzerá to, že OnlyFans si napokon našlo spôsob, ako prekonať všetky prekážky a stále svojim užívateľom ponúkať žiadaný obsah. Hoci sa na platforme nachádza aj obsah bez nahých tiel, nie je žiadnym tajomstvom, že za svoju popularitu a renomé vďačí najmä erotike. A podľa najnovších správ sa to zrejme tak skoro nezmení.