Telekom slávi rekord: Optikou pokryl už 800 tisíc domácností + pridáva ďalšie! (ZOZNAM)

Máte optiku od Telekomu?

Telekom dnes médiá informoval o prekonaní zaujímavého míľnika. Svojou optickou sieťou pokrýva už viac ako 800-tisíc domácností. Je to výsledok dlhodobej stratégie previezť na optickú sieť väčšinu lokalít.

Slovak Telekom dosiahol s pokrývaním vlastnou optickou sieťou ďalší míľnik: viac ako 800 tisíc domácností na Slovensku. Za posledné týždne a mesiace sme priniesli optickú sieť napríklad do týchto lokalít: Batizovce, Bátorove KosihyBystré (okr. Vranov nad Topľou), Jasenové, Komárovce, Košice-Sídlisko KVP, Plavecké Podhradie, Rudlov, Spišská Teplica, Studenec, Vyšná Myšľa. Ako môžete vidieť, pokrytie pribúdalo najmä na východnom Slovensku, ale nechýba ani stred krajiny či kúsok Záhoria,” informoval operátor.

Milión pokrytých domácností je blízko

Slovak Telekom je v posledných rokoch mimoriadne aktívny v budovaní optiky a nepoľavil ani počas pandémie. V intenzívnej výstavbe pokračuje aj v súčasnosti i ďalších mesiacoch, aby postupne naplnil svoju ambíciu milión pokrytých domácností.

Operátor sa len začiatkom apríla dohodol s konkurenčným Orangeom na zdieľaní optických sietí. Tam, kde má natiahnutú optiku Orange môže svoje služby ponúkať Telekom a zas opačne. Pre oboch operátorov to znamená výrazne rýchlejší rast a obohatenie ponuky pre čoraz väčší počet zákazníkov.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Bitcoin naberá na sile. Jeho cena sa blíži k rekordnému maximu!

To, kedy chce Telekom dosiahnuť milión pokrytých domácností nie je jasné. Pri takomto tempe by to však nemalo trvať dlho. Máte optiku od Telekomu? Dajte nám vedieť ako ste s ňou spokojní!

Total
27
Zdieľaní
Total
27
Zdieľať