internet

UPC spúšťa 1 Gb/s internet v ďalšom meste

UPC spúšťa 1 Gb/s v ďalšom meste. V akcii bude stáť 20,90 €.

UPC internet s rýchlosťou 1 Gigabit za sekundu bude od zajtra dostupný aj pre domácnosti v Žiline. Po tomto rozšírení bude internet s rýchlosťou rýchlosť 1 Gb/s dostupný už pre viac než 320 tisíc domácností, čo je viac než polovica z celkového počtu domácností s prípojkou od operátora.

Gigabitový internet je dostupný tiež v Bratislave, Pezinku, Svätom Jure, Prešove, Trnave, Banskej Bystrici, Leviciach, Sliači, Veľkom Šariši, Haniske, Petrovanoch, Kendiciach a Ľuboticiach. Internet s rýchlosťou 1 Gb/s ponúka optimálne a ultrarýchle spojenie medzi širokopásmovou sieťou UPC a všetkými pripojenými zariadeniami v domácnosti zákazníka.

Gigabitový internet môžu noví aj súčasní zákazníci získať za zvýhodnenú cenu 20,9 € vrátane ceny za prenájom špičkového WiFi routra Giga-Connect Boxu na 6 mesiacov pri 2 ročnej viazanosti. Záujemcovia si ako alternatívu môžu vybrať tiež zvýhodnenie v podobe bezplatného zriadenia a aktivácie autorizovaným technikom. Gigabitový internet si môžu záujemcovia objednať na internetovej stránke spoločnosti UPC, cez zákaznícku Infolinku, alebo osobne na zákazníckych strediskách.

UPC spúšťa rýchly 1 Gb/s internet v ďalšom meste.

V priemere je UPC najrýchlejší

Spoločnosť ponúka vysokorýchlostné, dátovo nelimitované optické internetové pripojenie určené pre všetky skupiny užívateľov, vrátane najnáročnejších užívateľov. Podľa meraní známej aplikácie Speedtest od spoločnosti Ookla, ako aj hernej online platformy Steam, je internet od UPC najrýchlejším fixným internetom na Slovensku. S priemernou nameranou rýchlosťou 113,17 Mb/s internet od operátora preskočil všetkých poskytovateľov internetu na slovenskom trhu.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Facebook chce zmeniť názov spoločnosti, vieme, čo je za tým!

Svoju pozíciu lídra potvrdzuje UPC internet dlhodobo aj v meraniach platformy Steam, ktorá je jednou z najväčších svetových herných online platforiem. Najvyššiu priemernú rýchlosť sťahovania dát v službe Steam podľa ich vlastných meraní dosahujú práve zákazníci UPC.

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať