Dron za 22,67 €: Ak chcete začať lietať, tento je na to ideálny!

Dron bez zbytočných vychytávok, ktoré by ho predražili, no stále s Full HD kamerou a 13-minútovou výdržou batérie.

LS-MIN Mini dron s Full HD kamerou určite nie je zariadenie, ktoré by svojou kvalitou alebo schopnosťami malo konkurovať zariadeniam od DJI. Práve naopak, ide o dron, ktorý je vhodný ako odrazový mostík smerom k absolútnej kontrole dronu a možno aj k vášni z lietania.

Dron bežne stojí vyše 65 €, no vďaka obchodu TomTop si ho aktuálne môžete kúpiť za výrazne nižšiu cenu – len 22,67 €. Stačí, ak pri objednávke zadáte kupón TTLSMPT.

Samotný dron je malý a skladný, vďaka čomu s ním môžete veľmi jednoducho cestovať. V balení sa nachádza aj ovládač s držiakom pre telefón, cez ktorý môžete sledovať presne to, čo vidí kamera. Cez telefón môžete ovládať niektoré dôležité funkcie ako napríklad udržanie letovej výšky. V tele zariadenia sa nachádza šesťosový gyroskop, ktorý zaručuje väčšiu stabilitu a ešte viac zjednodušuje ovládanie drona.

Dron LS-MIN

Integrovaná batéria ho dokáže poháňať približne 13 minút. Keď sa nakoniec vybije, z 0 % na 100 % ho nabijete za približne 40 minút. Dron vám umožní za použitia ovládača lietať v maximálnej vzdialenosti 80 metrov, pri režime FPV (pohľadu z prvej osoby) zas 50 metrov. To je na dron za 22 € veľmi, veľmi slušné. Tí, ktorí by si chceli vyskúšať lietanie za čo najmenej peňazí sa veru majú na čo tešiť.

Na tento produkt sa nevzťahujú žiadne dodatočné náklady na dopravu. O všetko sa postará obchod TomTop.com.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať