Samsung Galaxy S20 a Note 20 čaká veľká aktualizácia: Prináša špičkové funkcie z Galaxy S21!

O tom, že Samsung zvykne priniesť funkcie, ktoré predstaví vo vlajkových lodiach aj do lacnejších, resp. starších zariadení vieme už dávnejšie. Aktuálne sa nových funkcií dočkali minuloročné top modely, Galaxy S20Galaxy Note 20.

Na všetky modely tejto série Samsung v najnovšej aktualizácii prináša novinku z radu telefónov Galaxy S21 – Režisérov pohľad. Špeciálny režim používateľovi umožňuje pozrieť si to, čo „vidia“ všetky fotoaparáty naraz a rozhodnúť sa, ktorý pri natáčaní zapnete.

Podľa informácií servera SamMobile je nová funkcionalita obsiahnutá v májovej bezpečnostnej aktualizácii. Okrem toho budete môcť na Galaxy S20 aj Note 20 natáčať predným aj zadným fotoaparátom súčasne. Natočiť si tak môžete napríklad svoju reakciu na nejakú udalosť.

Galaxy S20 a Note 20 získavajú nové funkcie.
Režim Režisérov pohľad prichádza aj na staršie telefóny.

Momentálne nie je jasné či sa tieto funkcie dostanú aj na lacnejšie modely. Brániť im v tom môže výpočtová sila, keďže spracovanie obrazu zo všetkých fotoaparátov súčasne je predsa len náročné.

TIP REDAKCIE
Pamätáte na Mass Effect? Známa herná séria sa zrejme dočká TV seriálu, postará sa o to Amazon

Ak vám aktualizácia ešte neprišla, nezúfajte. Samsung ju posiela postupne. To či je už pre vaše zariadenie dostupná môžete v Nastaveniach – Aktualizácia softvéru – Stiahnuť a nainštalovať.

Aktuálna cena Samsung Galaxy S20 Ultra

Total
43
Zdieľaní
Total
43
Zdieľať