ps5

PlayStation 5 si kúpte čím skôr, tým lepšie: Neskôr totiž nebude, varuje Sony

Ak plánujete kúpu PS5, nemali by ste otáľať.

Ak si plánujete kúpiť novú konzolu, mali by ste to spraviť čo najskôr. Na výber máte niekoľko možností – Xbox, Switch alebo PlayStation.

Práve táto konzola sa teší mimoriadnej obľúbenosti. Inými slovami, Sony ju nestíha vyrábať. Pridajte si k tomu celosvetový problém s nedostatkom čipov a máte problém.

Japonský výrobca môže byť na svoj najnovší výtvor skutočne pyšný. Konzola je extrémne populárna v azda všetkých častiach sveta. Veľký záujem však spôsobil, že PS5-iek je jednoducho málo.

Nedostatkový tovar je veľmi vzácny a inak to nie je ani pri tejto konzole. Ak si ju plánujete kúpiť napríklad „pod stromček,“ teda v období pred najväčšími sviatkami, mali by ste spozornieť. Možno totiž túto šancu vôbec nedostanete. Vyplýva to zo zahraničných zdrojov, ktoré odhadujú, že PS5 bude náročné kúpiť nielen tento, ale dokonca aj budúci rok.

TIP REDAKCIE
Honor 60 a Honor 60 Pro sa odhalili na fotografiách, poznáme aj časť špecifikácií
PlayStation 5
Foto: The Verge

PlayStation 5 pod stromček? Zabudnite

O odhadovanej nedostupnosti sa rozhovoril jeden zo zástupcov Sony, informoval server Android Authority. Kúpiť si PlayStation 5 tak vôbec nebude jednoduché. Jedným riešením je nájsť obchod, ktorý umožňuje pridať sa na „čakačku“ a potom – čakať. Iný spôsob ako sa ku konzole tento rok dostať bohužiaľ neexistuje.

Aktuálna cena PlayStation 5 na Slovensku

Myslite tiež na to, že záujem o konzoly pred sviatkami stúpne. Začnú ich vyhľadávať rodiny, ktorých technológie počas roka až tak nezaujímajú. Čo by ale nespravili pre svoje deti, no nie?

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať