Paušál ako sa patrí: Za 10 € operátor ponúka neobmedzené minúty, SMS a 120 GB dát

Operátor ukázal, že aj za málo peňazí môžete dostať veľa hudby.

To, že keď sa chce, tak sa dá, najnovšie ukazuje taliansky operátor Iliad. Zatiaľ najmenší a najmladší operátor na trhu, ktorý svoje služby začal ponúkať len pred troma rokmi, ľudí láka na rozprávkový paušál, všimol si server Živě.cz.

Od vzniku podobne ako slovenská 4ka uviedol niekoľko ponúk, ktoré pohodlnej konkurencii poriadne zavarila. Veľmi pozitívne na to zareagovali aj zákazníci, ktorým sa férový prístup páči a patrične ho aj podporili. Na konte ich už má 7,25 milióna.

Paušál snov

Iliad zvolil veľmi zaujímavú a štedrú marketingovú stratégiu. Ak si zákazníci do konca júna zakúpia paušál Flash 120 za 10 €, už navždy môžu mať prístup k neobmedzeným volaniam, SMSkám120 GB dát. Samozrejmosťou je aj prístup do 5G siete. To je v porovnaní s tým, čo predvádzajú niektorí slovenskí operátori „nebe a dudy“.

TIP REDAKCIE
Aplikácia Tesly mala výpadok: Ľudia sa nemohli dostať do svojich áut
Paušál od operátora Iliad.
Ponuka, ktorá sa neodmieta.

Záujemcovia sa však musia pripraviť na jednorazový aktivačný poplatok vo výške 10 €, a potom si už môžu užívať všetko, čo operátor sľubuje. V porovnaní so Slovenskom, kde sa dáta rozdávajú len občasne a aj to v obmedzenom objeme (česť výnimkám) je to naozaj závan sviežeho vzduchu.

Total
64
Zdieľaní
Total
64
Zdieľať