xiaomi roidmi nex 2 pro tit

Xiaomi ROIDMI NEX 2 Pro: Azda najkrajší a najšikovnejší vysávač, aký Xiaomi ponúka

Xiaomi opäť ukazuje, že vie skĺbiť dizajn a funkčnosť.

Keď si domov vyberáte spotrebiče, ktoré vám majú slúžiť niekoľko rokov, určite nepozeráte len na cenu a špecifikácie, ale aj na dizajn. Nájsť také zariadenie, ktoré vám „sadne“ vo všetkých troch aspektoch vôbec nie je jednoduché. Veľmi blízko k tomu môže mať novinka od Xiaomi – model ROIDMI NEX 2 Pro.

Xiaomi ROIDMI NEX 2 Pro

Cena: 294,10 € | Kupón: NEX2PRODE

Jedným odvetvím, ktoré za posledné roky prechádza malou revolúciou sú určite spotrebiče do domácnosti. Tie sa stávajú inteligentnejšími výrobcovia si dávajú viac záležať na dizajne a podobne. Jedným z priekopníkov je Xiaomi, ktorý vďaka svojmu ekosystému Mi Home buduje arzenál zariadení schopných vybaviť celú domácnosť.

Xiaomi ROIDMI NEX 2 Pro
Vysávač ponúka krásny dizajn, silný motor, dlhú výdrž a šikovné funkcie.

Do tohto zoznamu najnovšie pribudol aj model ROIDMI NEX 2 Pro, špičkový vysávač, ktorý okrem vysávania zvládne aj zmývanie a okrem toho vyzerá fantasticky.

Zariadenie ponúka silný bezkefový motor Engine-X 2.0 schopný dosiahnuť saciu silu až 150 AW (AirWatt), resp. 26 500 Pa. O výdrž sa zas stará osem batériových článkov s kapacitou 2 500 mAh od Samsungu a LG. Xiaomi tvrdí, že na jedno nabitie dokážete (pri najnižšom výkone) povysávať plochu o rozlohe 450 metrov štvorcových. To už je slušný výkon.

TIP REDAKCIE
Obrovský moment pre SpaceX sa blíži: Masívny Starship poletí do vesmíru, takto to bude prebiehať!
xiaomi roidmi nex 2 pro 4
Súčasťou je aj OLED displej zobrazujúci údaje ako stav batérie či chybové hlášky.

Samozrejmosťou sú aj všetky inteligentné funkcie ako možnosť prepojiť vysávač k telefónu, kde môžete sledovať koľko batérie mu ešte ostáva a ako dlho vám ešte vydrží filter predtým, než ho bude nutné vymeniť.

OLED displej, 6-stupňová filtrácia a zmývanie

Na konštrukcii zariadenia nájdete OLED displej, ktorý vám zobrazí aktívny režim, zostávajúcu kapacitu batérie a zobrazí aj prípadný problém. Poteší aj nový dizajn hubice tvarovanej do písmena „V,“ ktorá podľa výrobcu dokáže lepšie odchytiť nečistoty v malých otvoroch. Okrem toho sa na jej prednej časti nachádza LED pásik, ktorý osvetlí všetky nečistoty, ktoré ste ešte nepovysávali.

xiaomi roidmi nex 2 pro 5
Pripojiť si ho môžete aj ku smartfónu.

Jar, leto aj jeseň sú pre alergikov peklom. Dobrou správou je, že ROIDMI NEX 2 Pro ponúka až 6-stupňový filtračný systém schopný odchytiť aj tie najmenšie čiastočky. To, že vysávate teda nebude znamenať rozvírený prach a dočasne zhoršenú kvalitu ovzdušia. Práve naopak, po vysávaní by ste za sebou mali zanechať príjemný vzduch. Ak to skombinujete aj so zmývaním, efekt bude vynikajúci.

TIP REDAKCIE
USA rozhodli: Spoločnosť Xiaomi bude odstránená z čiernej listiny
xiaomi roidmi nex 2 pro 6
K vysávaču dostanete rôzne príslušenstvo. Kuriozitou je nadstavec pre “povysávanie” chlpov zo psíka alebo mačky.

Zariadenie pritom umožňuje vysávač a zmývať naraz, čím si jednoznačne uľahčíte prácu. Hlavne ak len tak rýchlo potrebujete „pobehať“ byt od tých najväčších nečistôt.

Xiaomi ROIDMI NEX 2 Pro bežne stojí 319,31 €, v českom sklade sa však momentálne predáva s výraznou zľavou. Kúpite ho totiž už za 294,10 €. V košíku stačí použiť kupón NEX2PRODE. Obchod Geekbuying vám ho zašle zadarmo a domov vám príde už do pár dní kuriérom (DHL Expres).

Kúpiť v obchode Geekbuying za 294,10 €

Total
3
Zdieľaní