K špičkovej technológii aj kus umenia: Samsung vám ku Galaxy S21 pošle originálnu grafiku z dielne značky Bratiska

Samsung má krásnu spoluprácu pre milovníkov Slovenska a umenia.

Spoločnosť Samsung predstavuje jedinečnú spoluprácu, ktorá spája ich modely smartfónov série Galaxy S – Samsung Galaxy S21 5G, S21+ 5G a S21 Ultra 5G – a slovenskú značku Bratiska.

Pre svojich zákazníkov si v rámci spolupráce pripravil pútavú grafiku z dielne obľúbených tvorcov, ktorá zachytáva výnimočné stavby i pamiatky z celého Slovenska. Je originálnou prehliadkou nevšedných lokácií všetkých ôsmich krajov a zobrazuje 16 známych i menej známych miest. Originálnu grafiku, ktorá zachytáva celú krajinu, vytvorila Bratiska prvýkrát, a práve v spolupráci s inovatívnym výrobcom smartfónov. Je dostupná v troch farebných verziách, inšpirovaná farebnými tónmi smartfónov Samsung Galaxy S21 5G, S21+ 5G a S21 Ultra 5G. Grafiku môžete získať exkluzívne len pri ich kúpe cez e-shop samsung.sk.

Dve úspešné značky – Samsung a Bratiska – sa spojili, aby svojim nadšencom priniesli originálne umelecké dielo, ktoré poteší nielen svojím grafickým prevedením, ale aj miestami, ktoré zachytáva. Výsledkom je tak obraz Slovenska prostredníctvom stavieb a objektov, ako ho možno nepoznáme. Pri výbere stavieb sa tvorcovia primárne zamerali na tie menej známe. Tým chcú ľuďom priblížiť čaro a krásu miest, ktoré možno ešte na Slovensku nepoznajú, no oplatí sa ich určite navštíviť. Krásy niektorých z miest sa snažili zachytiť aj vo videu, ktoré bolo profesionálne natočené na Samsung Galaxy S21 Ultra 5G.

TIP REDAKCIE
Huawei P50 Pro a P50 Pocket prichádzajú do Európy: Koľko budú stáť?
Bratiska
Ku Galaxy S21 môžete získať aj kus krásneho umenia.

Samsung + Bratiska – len 450 kusov

Na originálnej grafike sú zachytené pamätníky i historické stavby, zámky, ale aj vyhliadková veža, drevenica, galéria či múzeum. Oku tak ponúka pestrý mix architektonických štýlov, ktoré symbolizujú nemalý kus našej histórie i súčasnosti. Grafika prináša unikátnu kresbu stavieb, ktoré svojou architektúrou obohacujú a neodmysliteľne dopĺňajú celkový obraz krajiny.

Viac informácií o spolupráci i grafike nájdete na stránke samsung.sk alebo si zákulisné informácie o vzniku grafiky môžete vypočuť aj v najnovšej epizóde podcastu ON/OFF by Samsung.

Akcia Samsung | Bratiska platí od 1. 4. 2021 do vyčerpania zásob. Exkluzívna kolekcia je pre zákazníkov dostupná v limitovanom počte 450 kusov a farba grafiky je k objednávke pridelená náhodne podľa aktuálneho stavu zásob. Grafika bude zákazníkom doručená spoločne s novým smartfónom. Rám nie je súčasťou balenia grafiky.

Aktuálna cena vlajkového modelu Samsung Galaxy S21+

Total
21
Zdieľaní
Total
21
Zdieľať