fitbit luxe

Fitbit Luxe: Pripravovaný fitness náramok dostane OLED displej a telo z ocele

Lacný zrejme nebude.

Americký výrobca inteligentných náramkov a hodiniek Fitbit, ktorý už patrí pod krídla Google, chystá nový produkt. Nazýva sa Fitbit Luxe a pôjde o fitness náramok s prémiovým nádychom.

Fitbit Luxe bude podľa nemeckého portálu Winfuture predstavený „čoskoro“. Hoci zatiaľ nepoznáme všetky detaily, môžeme si byť istí, že výrobca zabalí všetky obvyklé zdravotno-športové funkcie do príslušenstva s kompaktnými rozmermi a elegantnou fazónou.

Telo remienka bude vyhotovené z leštenej nehrdzavejúcej ocele v troch farbách – čiernej, zlatej a striebornej. Obsah zobrazí farebný OLED displej, jeho rozlíšenie a presná uhlopriečka však zatiaľ zostáva pred verejnosťou skrytá.

fitbit luxe
Foto: winfuture.de

Osobný štýl vyzdvihnú vymeniteľné remienky v rozličných farbách, ktoré bude na zápästí držať klasická spona. Vo výbave nájdeme snímač srdcového tepu, monitorovanie spánku a stresu a schopnosť sledovať fyzickú aktivitu v rámci dostupných tréningových režimov.

Počíta sa aj s vodotesnosťou, vďaka čomu budú môcť po náramku siahnuť aj nadšenci vodných športov. Otázkou zostáva GPS. Pokiaľ by bolo v náramku priamo zabudované, išlo by o zásadný bonus.

TIP REDAKCIE
X-Tron X10 Pro: MONŠTRUM na 2 kolesách má dva 1 600 W motory a maximálku až 70 km/h!

V opačnom prípade budú musieť zákazníci pre sledovanie umiestnenia k náramku pripojiť smartfón, z ktorého bude presné údaje o polohe čerpať. Rovnako nevieme nič o výdrži na jedno nabitie a možnej maloobchodnej cene.

Fitbit Luxe by sa ale mohol posadiť niekde medzi súrodencov Fitbit Charge 4 (cca 99 – 130 eur) a Fitbit Versa 3 (cca 200 – 250 eur). O cenovo dostupnú záležitosť tak pravdepodobne nepôjde.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať