mi 11

Vďaka, Google: Unikli špecifikácie Xiaomi Mi 11 Lite 5G

Vyššia stredná trieda pre rok 2021.

Xiaomi má v nasledujúcich týždňoch či mesiacoch predstaviť odľahčenú verziu svojho vlajkového modelu Mi 11, Mi 11 Lite. Očakávalo sa, že sa nám zariadenie ukáže spolu so štandardným prevedením, no nestalo sa tak.

Aj keď smartfón ešte nebol predstavený, vieme, čo od neho môžeme očakávať. Ako píše server Android Authority, výbava Xiaomi Mi 11 Lite 5G sa objavila v prostredí platformy Google Play Console. Za čerstvé informácie tak vďačíme predovšetkým Google.

Dokument prezrádza, že Mi 11 Lite ponúkne čipset s označením SM7250, čo pravdepodobne reprezentuje model z radu Snapdragon 765. Svedčí o tom predovšetkým taktovacia frekvencia, ktorá dosahuje hranice 2,4 GHz. Úlohu grafického procesora zohrá Adreno 620.

xiaomi mi 11
Foto: mi.com

Xiaomi Mi 11 Lite 5G: Vyššia stredná trieda?

Okrem toho má zariadenie ponúknuť necelých 8 GB operačnej pamäte a displej s rozlíšením 1 080 x 2 400 pixelov. Spĺňa tak všetky kritériá lepšej strednej triedy pre aktuálny rok.

TIP REDAKCIE
Winamp hlási návrat: Legendárny prehrávač príde čoskoro, môžete sa stať beta testermi!

Žiaľ, ostatne sa toho vie len veľmi málo. Model Mi 11 Lite sa však nedávno objavil v prostredí certifikácie FCC, podľa ktorej má model disponovať 4 150 mAh batériou s podporou pre 33 W nabíjanie, 64/128 GB interného úložiska a 6 GB RAM.

Operačná pamäť nesedí s údajom, ktorý ponúka Google Play Console. FCC teda môže informovať o 4G variante chystaného zariadenia.

Stále toho teda vieme pomerne málo. Veríme však, že sa to v priebehu nasledujúcich týždňov zmení.

Takto vyzerajú aktuálne ceny Xiaomi Mi 10 Pro:

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať