BLESKOVÁ SPRÁVA: Slovenská pošta obmedzuje otváraciu dobu. Takto budú otvorené najbližšie týždne

Slovenská pošta varuje pred zmenami.

Slovenská pošta dnes informovala o najnovších zmenách v jej fungovaní. Úpravy, ktoré predstavila sa týkajú nepriaznivého vývoja epidemiologickej situácie na Slovensku. Inštitúcia sa preto rozhodla konať okamžite.

V mestách dočasne upravuje otváracie hodiny pôšt. Konkrétne budú otvorené len do 17:00, a to v pondelok, utorok, štvrtok a v piatok. V stredu budú otvorené do 18:00. Menia sa aj víkendy 6. – 7. marca 202113. – 14. marca 2021, kedy budú pobočky zatvorené úplne.

Zákazníkov tiež upozorňujeme, že v rámci ochranných opatrení sú pobočky Slovenskej pošty pravidelne čistené, vetrané a dezinfikované, a to aj počas dňa cez pravidelné dezinfekčné prestávky.

Aktuálne otváracie hodiny konkrétnej pošty odporúčame zákazníkom preveriť si na stránke Slovenskej pošty alebo v mobilnej aplikácii Slovenskej pošty. Na poštách budú umiestnené vývesky s aktuálne platnými otváracími hodinami pre verejnosť,“ informuje.

TIP REDAKCIE
Hudba z filmov a seriálov na jednom mieste: Spotify spustilo centrum Netflix
Slovenská pošta
Foto: Slovenská pošta (FB)

Pošta: Naďalej platia prísne pravidlá

Spoločnosť tiež upozorňuje na pravidlá týkajúce sa maximálneho počtu osôb na pobočkách, v ktorých môže byť len jeden zákazník na 15 m² alebo 25 m².

Zmeny sa dotknú aj doručovania tlače na celom území Slovenska. Zastavené bude v sobotu 6. marca a v sobotu 13. marca 2021. Ide o jednorazové riešenie. Všetky nedoručené zásielky budú následne doručené v pondelok 8. marca, resp. v pondelok 15. marca 2021.

Total
324
Zdieľaní
Total
324
Zdieľať