TOP voľba pre rok 2021? Samsung v lete predstaví Galaxy S21 FE

Predstavenie má byť naplánované na 19. augusta.

Samsung nás aj tento rok poteší zariadením, ktoré bude spájať špičkové špecifikácie a priaznivú cenovku do jedného tela. Áno, juhokórejský výrobca aj v roku 2021 chystá fanúšikovskú edíciu svojej špičkovej vlajkovej lode – Galaxy S21 FE.

Ako informuje server Android Authority, známy informátor Evan Blass zverejnil časový rozvrh, ktorý poukazuje na možný dátum predstavenia nástupcu minuloročného a veľmi úspešného Galaxy S20 FE.

To však nie je všetko. Rozvrh prezrádza, že Samsung v blízkej budúcnosti môže usporiadať ešte jedno podujatie Galaxy Unpacked, konkrétne 14. apríla. Zameraný bude predovšetkým na Chromebooky a niekoľko notebookov s operačným systémom Windows.

Samsung Galaxy S20 FE
Samsung Galaxy S20 FE

Neskôr, presnejšie v júni, by sme sa mali dočkať predstavenia odľahčenej verzie vlajkového tabletu Galaxy Tab S7 – Galaxy Tab S7 Lite. Konkrétny dátum predstavenia však nepoznáme.

Len teraz Samsung predstavil nových zástupcov radu Galaxy A, a to Galaxy A52, A52 5G a A72, ktorých výbavu sme podrobne rozobrali tu. Samsung však so strednou triedou pre tento rok nekončí, údajne má v júli predstaviť ešte model Galaxy A22 a A22 5G. V tomto prípade však nevieme, na aké špecifikácie sa môžeme tešiť.

TIP REDAKCIE
Neželaný objekt na fotke? Tento online nástroj ho hravo vymaže

Samsung Galaxy S21 FE: TOP voľba pre rok 2021? Dozvieme sa v lete

Ako sa hovorí, to najlepšie na záver. Výrobca nás tento rok poteší smartfónom Galaxy S21 FE. Očakáva sa, že ponúkne prvotriedny kompromis medzi cenou a výkonom. Poteší špičkovými špecifikáciami, no zároveň sympatickou cenovkou. Dobrou správou je, že v tomto prípade poznáme aj presný dátum predstavenia. Novinka by sa nám mala v celej svojej kráse ukázať 19. augusta.

Porovnajte si ceny minuloročného Galaxy S20 FE u slovenských predajcov:

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať