Na internet sa malo dostať telefónne číslo Igora Matoviča: Ľudia ho začali nahlasovať ako obťažujúce

Číslo má už vyše 100 hodnotení.

Politický život je na Slovensku plný prekvapení. Živo je hlavne na sociálnych sieťach, kde denne pribúdajú príspevky od tých najvyšších činiteľov. Tí si medzi sebou posielajú odkazy, zdieľajú názory a často aj radia iným krajinám ako majú postupovať. Výnimkou nie je ani slovenský premiér Igor Matovič.

Najnovšia potýčka medzi Igorom Matovičom a manželom riaditeľky ŠÚKL Radoslavom Baťom, vyústila až do zverejnenia telefónneho čísla, ktoré má, resp. môže patriť Igorovi Matovičovi. Nespokojní a často unavení ľudia sa preto rozhodli, že sa s číslom „pohrajú“.

Zaslali naň SMS správy, v ktorých vyjadrujú svoju nespokojnosť s aktuálnou situáciou, odkaz na iniciatívu Stačilo.už a mnohé ďalšie.

Telefónne číslo označili ako obťažujúce

Najnovšie sa však telefónne číslo dostalo aj do služby, v ktorej ľudia zdieľajú informácie o neznámych telefónnych číslach. Ľudia ho vo väčšej miere označili ako obťažujúce.

TIP REDAKCIE
Huawei to skúša inde: Chce sa zamerať na dátové centrá a diaľnice
Na internet sa dostal
Ľudia nahlasujú číslo ako obťažujúce. Využívajú pri tom aj mená politikov.

Vo výpisoch sa označil aj „Richard Sulík,“ ktorý k číslu napísal komentár: „Furt mi volá, že som nenakúpil testy a mám ísť kopať hroby. Blokol som”. Ďalší sa pridal “Volajúci sa predstavil ako Igor a chcel na mňa hodiť nejaký prúser. Zablokoval som si ho”.

Ľudia nahlasujú číslo ako obťažujúce. Využívajú pri tom aj mená politikov.

Niekoľko používateľov číslo označilo ako Prieskum: „Volalo mi toto číslo a týpek sa spýtal či sa dáme zaočkovať Sputnikom. Povedala som, že nech to premiérovi pichnú do r**i a zavesila som”. Celkovo už má číslo viac ako 100 hodnotení.

Total
36
Zdieľaní
Total
36
Zdieľať