samsung galaxy watch

Aktualizácia pre hodinky Galaxy Watch je dostupná na Slovensku

Prináša pár užitočných vylepšení.

Koncom februára sme informovali, že Samsung pripravil pre pôvodný model hodiniek Galaxy Watch (2018) takmer 300 MB aktualizáciu. Okrem nich je určená aj pre prvú generáciu hodiniek Watch Active (2019).

Najmä Galaxy Watch sú staršími hodinkami, je preto fajn vidieť, že sa ich Samsung rozhodol softvérovo vylepšiť. Aktualizácia sa začala šíriť najskôr na trhu v USA a v Južnej Kórei. Postupne sa dostala do Európy a teraz si ju môžu stiahnuť aj používatelia z našich končín.

galaxy watch

Po pripojení hodiniek k smartfónu otvorte aplikáciu Galaxy Wearable, prejdite do časti „Aktualizácia softvéru hodiniek“ a ťuknite na „Stiahnuť a nainštalovať“. Aktualizácia sa po stiahnutí musí skopírovať do hodiniek, čo nejaký čas potrvá. Pokiaľ sa vám aktualizácia nezobrazuje, určite sa ohlási v najbližších dňoch.

Nižšie nájdete prehľad toho, čo je v čerstvej aktualizácii obsiahnuté.

  • Po prijatí oznámenia o správe sa zobrazí okno chatu a uvidíte aj obrázky
  • Hodinkami môžete odosielať emotikony Emoji AR a Bitmoji
  • Podpora funkcie snímania obrazovky posúvaním, ktorá automaticky posiela zhotovenú snímku do smartfónu
  • Výstup hlasového sprievodcu dostanete pri cvičení s hodinkami cez slúchadlá s mikrofónom, pripojené k mobilnému zariadeniu
  • Doplnené hlasové navádzanie po kumulatívnych údajoch a srdcovej frekvencii v ponuke „Automatický medzičas pri behu/bicyklovaní“
  • Vylepšená stabilita a spoľahlivosť systému

Model smart hodiniek Samsung Galaxy Watch nájdete aj u týchto predajcov:

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať