F1 TV Pro prichádza aj na Slovensko: Sledovať môžete v telefóne, na PC aj v tablete

F1 môžete po novom sledovať aj v novej službe.

Formula 1 je šport, ktorý po celom svete sledujú milióny ľudí. Na Slovensku sa o to podľa aktuálne platnej licencie stará jedna či druhá TV stanica. To sa tento rok mení. Na Slovensko (aj do Česka) prichádza nová oficiálna služba F1 TV Pro. Dostupná je už v 85 krajinách po celom svete.

Fanúšikovia kráľovnej motoršportu tak majú na výber. F1 môžu sledovať tradične ako doteraz v TV alebo môžu siahnuť po internetovom riešení z dielne F1. Získať tak môžete napríklad možnosť zmeny pohľadu z niekoľkých kamier, vrátane 20 kamier priamo z kokpitu pilotov.

S predplatným prichádza aj bohatý archív s viac ako 2 000 hodinami dokumentov a starých pretekov. Veľkou novinkou tento rok je, že preteky sa budú vysielať vo Full HD rozlíšení pri 50 snímkach za sekundu. Okrem toho pribudne aj podpora pre Chromecast a Apple AirPlay. Obsah samozrejme môžete sledovať aj na Android TV, Apple TV a Amazon Fire TV.

TIP REDAKCIE
Nič vraj nebude: PayPal odmietol špekulácie o prevzatí sociálnej siete Pinterest
F1 TV Pro
F1 TV Pro vám umožní sledovať viac obrazoviek naraz.

F1 TV Pro: Aká je cena?

Na Slovensku si môžete predplatiť dva typy predplatného. F1 TV Access za 27 € ročne (2,99 € mesačne) ponúka archív pretekov F1, F2, F3 a Porsche Supercup. Prenos naživo však neobsahujú.

Na to je tu F1 TV Pro za 49,99 € ročne (4,99 € mesačne). Súčasťou je nielen živý prenos, ale aj tabuľky, telemetria, záznamy tímových komunikácií a podobne. Pre veľkých fanúšikov môžu byť takéto informácie mimoriadne zaujímavé.

Bohužiaľ, slovenský a český komentár v F1 TV Pro bude pravdepodobne chýbať. K dispozícii je však niekoľko alternatív, vrátane anglickej, francúzskej, španielskej, holandskej a nemeckej stopy.

Total
23
Zdieľaní
Total
23
Zdieľať