titan quest

Titan Quest: Legendary Edition pre smartfóny je vonku. Pripravte si 20 eur

Poriadne RPG.

Pokiaľ hľadáte novú mobilnú hru, ktorou chcete počas aktuálnej pandémie efektívne zabíjať voľný čas, máme jeden tip. Pre mobilné platformy iOS a Android je dostupný titul Titan Quest: Legendary Edition.

Pre zabávanie sa s touto hrou potrebujete dve veci, vlastne tri. Kompatibilný smartfón, necelých 20 eur a nadšenie pre žáner akčných RPG.

Titan Quest je rozsiahlou hrou, ktorá debutovala na počítačoch ešte v roku 2006. O 10 rokov neskôr sa dostala aj do smartfónov. Vývojári medzitým stihli vydať tri rozšírenia hry a niekoľko technických aktualizácií.

titan quest
Foto: Google Play

Titan Quest: Legendary Edition obsahuje spolu so základnou hrou všetky rozšírenia aj s aktualizáciami, ktoré boli do súčasnosti vydané. Za celý balíček si vývojári pýtajú 19,99 eur. Je pritom jedno, či navštívite obchod Play alebo App Store. Cena je rovnaká pre obe platformy.

TIP REDAKCIE
Spotify odstránilo z aplikácie režim Car View, vodiči hromžia

Za relatívne neskromnú cenu dostanete prepracovanú hru, v ktorej vás nebudú otravovať žiadne mikrotransakcie a ani reklamy. Tí hráči, ktorí už pôvodnú hru Titan Quest vlastnia, si môžu rozšírenia dokúpiť samostatne.

Ako hra vyzerá, si môžete pozrieť na sprievodnom videu nižšie. Do obchodov s aplikáciami vás dostane tento (Android) alebo tento (iOS) odkaz.

Total
12
Zdieľaní
Total
12
Zdieľať