project cars go

Project CARS GO prichádza do smartfónov. 3 roky po predstavení

Lepšie neskoro ako nikdy.

Pred necelými troma rokmi vývojári zo štúdia Slightly Mad oznámili, že do mobilných zariadení prinesú mobilnú verziu známej pretekárskej hry Project CARS.

Project CARS GO, ako sa verzia pre platformy iOS a Android nazýva, sa bude dať stiahnuť 23. marca, informuje Engadget. Čo vývoj zdržalo, nie je známe. Dúfame, že tvorcovia celý čas pracovali na tom, aby bola hra čo najlepšia, minimálne hodná značky Project CARS.

Pretekárska hra chce hráčov osloviť licencovanými vozidlami, oku lahodiacim vizuálnym spracovaním, širokou škálou úprav, chýbať nebudú rôzne herné režimy a zaujímavé trate, kde absolvujú okrem iných disciplín aj obľúbené šprinty.

project cars go

Zarytí fanúšikovia tohto žánru by sa ale nemali tešiť predčasne. Skôr naopak. Vývojári spravili z titulu Project CARS GO skôr hru pre príležitostných hráčov. Svedčí o tom veľmi zjednodušené, takzvané „One Touch“ ovládanie.

Hráč tak nebude mať úplnú kontrolu nad vozidlom. O úspechu skôr rozhodne správne načasovanie akcie ako šoférske umenie. V každom prípade je pre hráčov obľubujúcich túto kategóriu hier v obchodoch s aplikáciami dostupná predbežná registrácia, za ktorú hráči dostanú bonus v podobe 100 diamantov.

TIP REDAKCIE
Tesla dosiahla významný míľnik: Tento rok stihla vyrobiť vyše 1 milióna elektromobilov!

Ide o hernú menu, za ktorú sa dajú kúpiť napríklad vylepšenia vozidiel. Áno, hra bude podľa výpisu v obchode Google Play obsahovať reklamy a digitálne nákupy.

Predbežnú registráciu pre Project CARS GO nájdete TU (Android) a TU (iOS).

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať