NÁVOD: Ako nainštalovať Windows 10 zadarmo alebo veľmi lacno? + lacný Office!

Váš notebook alebo počítač ešte stále beží na Windows 8, Windows 7 alebo nebodaj ešte na staršej verzii? Túto príležitosť nemôžete prepásť.

Windows 7 bol a stále je veľmi populárny operačný systém. Bohužiaľ, jeho podpora zo strany Microsoftu už skončila a spolu s ňou aj prístup ku všetkým mimoriadne dôležitým aktualizáciám. Hlavne tým bezpečnostným. V praxi to znamená to, že ak používate Windows 7, váš počítač alebo notebook môže a skôr či neskôr aj ostane nechránený a je nutné prejsť na novší Windows 10.

Microsoft používateľom Windows 7 do 30. júla 2016 ponúkal bezplatný upgrade na modernejší Windows 10. Aj po tomto dátume sa však k Windows 10 dá dostať úplne zadarmo. Spoločnosť totiž chcene-nechcene v systéme nechala chybu, ktorá to umožňuje. Takto to funguje.

Ako bezplatne prejsť na Windows 10?

Nainštalovať si Windows 10 môžete relatívne jednoducho, no jedine za predpokladu, že váš počítač alebo notebook beží na legálnej kópii Windows 7, Windows 8 alebo Windows 8.1.

  1. Zamierte na túto web stránku (Microsoft)
  2. Kliknite na „Stiahnuť nástroj“ na tvorbu médií
  3. Stiahnutý program spustite, ak sa opýta, dajte mu povolenie
  4. Zvoľte “Upgrade this PC now” alebo “aktualizovať tento počítač”
  5. Dokončite inštaláciu

Momentálne nie je isté, dokedy Microsoft túto možnosť prechodu na Windows 10 ponechá aktívnu. Môže to byť o rok, zajtra, o týždeň alebo nikdy.

Akcia na Windows 10
Server Godeal24 spustil obrovskú akciu.

Windows 10 za 5,60 € a Office 2019 za 28 €

Obchod Godeal24 si pre tých, ktorým by návod vyššie nefungoval pripravil akciu, aká sa nevidí často. Bez akýchkoľvek kupónov ponúka najpopulárnejšie verzie Windows 10 za extrémne nízku cenu a zľava sa nevyhla ani balíčku kancelárskych programov Office. Všetky ponuky nájdete nižšie.

Nenašli ste, čo ste hľadali? Dostanete 50 % zľavu

Ak sa vám nepozdáva ani jedna ponuka zo zoznamu vyššie, využiť môžete 50 % zľavu na ďalšie licencie. Stačí si uplatniť kupón EGD50, ktorý platí napríklad na tieto ponuky.

TIP REDAKCIE
Tak ako teda? Intel plánuje svojimi čipmi prekonať Apple, zároveň mu však chce pomôcť s novými M1

Office 2016 + Windows 10 za 2 €

Niektoré dvojičky si môžete kúpiť za ešte výhodnejšiu cenu. Pekným príkladom sú kombinácie Windows 10 Pro alebo Home s Office 2016 alebo Office 2019. Cenu si môžete znížiť kupónom EGD62, ktorý cenu zníži o 62 %.

Toto tiež neprehliadnite

Ak ste stále nenašli nič, čo by sa vám páčilo, odporučiť môžeme jednu z týchto verzií. Nájdete medzi nimi napríklad obľúbený Office 365, ktorý môže byť veľmi zaujímavou voľbou hlavne pri zakúpení balíčku s Windows 10. Nezabudnite použiť kupón EGD55 pre získanie 55 % zľavy!

Rýchlosť, cena a 100 % hodnotenie

GoDeal24.com je overený obchodník, ktorý sa špecializuje na predaje CD kľúčov a licencií pre rôzny softvér. Po zaplatení vám bude licencia doručená na vami zadaný e-mailový účet do niekoľkých minút.

V prípade, že by ste počas objednávania alebo po zadaní objednávky narazili na problém, neváhajte kontaktovať podporu obchodu na emailovej adrese service@godeal24.com, ktorá vám rada pomôže. K dispozícii je 24/7.

V spolupráci s GoDeal24.

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať