Je to potvrdené: Rodina Samsung Galaxy S21 príde už 14. januára!

Už dlhšie je známe, že prvou vlajkovou loďou predstavenou v novom roku 2021 bude Samsung Galaxy S21. V neoficiálnej rovine sa skloňoval dátum 14. január.

Už dlhšie je známe, že prvou vlajkovou loďou predstavenou v novom roku 2021 bude Samsung Galaxy S21. V neoficiálnej rovine sa skloňoval dátum 14. január, ktorý teraz juhokórejský výrobca potvrdil formou video upútavky.

Zo zverejneného krátkeho videa sa inak nič nové nedozvieme. Všimnúť si ale môžeme foto modul rotujúci v priesvitnej kocke, ktorý bude patriť k rozpoznávacím znakom nových smartfónov.

Bude tradične veľký a hrubý, obzvlášť pri verzii Galaxy S21 Ultra, s umiestnením na samom okraji konštrukcie. Samsung 14. januára 2021 predstaví tri smartfóny. Galaxy S21 a Galaxy S21+ budú zdieľať rovnaký dizajn. Odlíšiť by sa mali len veľkosťou.

Samsung
Samsung Galaxy S21 Ultra. Foto: Roland Quandt

Hviezdou večera sa stane prémiový Galaxy S21 Ultra so zakriveným displejom, podporou dotykového pera S Pen, výkonnejším hardvérom a prepracovanejšími fotoaparátmi. Tento model bude logicky najdrahším z trojice.

Aby toho náhodou nebolo málo, Samsung si pripravil aj príslušenstvo. Jeho predstavenie síce oficiálne nepotvrdil, no napriek tomu sa môžeme spoľahnúť na to, že spolu so smartfónmi spoznáme aj slúchadlá Galaxy Buds Pro.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Facebook chce zmeniť názov spoločnosti, vieme, čo je za tým!

Podujatie Galaxy Unpacked 2021 bude juhokórejský výrobca vysielať naživo na YouTube. Prenos začne o 16. hodine nášho času.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať