Samsung v januári okrem Galaxy S21 predstaví aj nové slúchadlá. Takto budú vyzerať Galaxy Buds Pro

Samsung má už o mesiac predstaviť svoje nové slúchadlá Galaxy Buds Pro. Čo všetko ponúknu zatiaľ presne nevieme. Vieme však, ako budú vyzerať.

Samsung sa pomaly chystá na svoje ďalšie veľké predstavenie, počas ktorého odhalí svoje najnovšie vlajkové lode, resp. sériu Galaxy S30 (alebo Galaxy S21). Smartfóny však nie sú to jediné, na čo sa môžeme tešiť, píše Wccftech.

Spoločnosť má okrem telefónov predstaviť aj špičkové bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds Pro. Čo všetko ponúknu, zatiaľ presne nevieme. Vieme však, ako budú vyzerať. Známy informátor Evan Blass sa totiž podelil o vôbec prvé rendery zobrazujúce Galaxy Buds Pro v celej svojej kráse.

Zdroj: Evan Blass – Voice (via Wccftech)

Ako môžete vidieť, slúchadlá sa po vizuálnej stránke náramne podobajú na ostatné Galaxy Buds, čo znamená, že Samsung sa opäť spolieha na svoj ergonomický dizajn. Čo sa týka nabíjacieho puzdra, to vyzerá úplne rovnako ako puzdro od Galaxy Buds Live, ktoré Samsung predstavil ešte v auguste počas podujatia Galaxy Unpacked.

TIP REDAKCIE
Apple vlani vyplatil vývojárom aplikácií približne 60 miliárd dolárov
Zdroj: Evan Blass – Voice (via Wccftech)

Žiaľ, Evan Blass ohľadom Galaxy Buds Pro nezverejnil žiadne podrobnejšie informácie. Očakáva sa však, že ponúknu aktívne potláčanie okolitého hluku, výkonnejší mikrofón a predovšetkým väčšiu batériu (500 mAh). Vylúčená pritom nie je ani posilnená odolnosť voči prachu a vode.

Galaxy Buds Pro majú byť predstavené spolu so smartfónmi Galaxy S21, a to už budúci mesiac.

Aktuálna cena Galaxy Buds+ (denne aktualizované)

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať